Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseg! Penteken baratnommel...

Segitseg! Penteken baratnommel lefekudtem most volt az elso neki. Elotte ket nappal mult el a menstruacioja. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Penteken lefekudtem vele es nem elveztem bele

De nagyon rosz eloerzetem van..

Ovszert nem hasznalhatunk mert allergias ra.

Fogamzasgatlo tablettat sem.

Elso kerdesem es egyben a legfontosabb is az lenne hogy mekkora esely van arra hogy terhes legyen?

Milyen megoldast kellene hasznalnunk? ( Es mennyire biztonsagos az)



2017. jún. 26. 22:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy szomoritsalak, mert en 7honapos terhes vagyok es a menstruaciom utan ket nappal estem teherbe.

De ez nem azt jelenti, hogy o is az, csak szolok, hogy barmi megtortenhet. En azt ajanlom, hogy majd menjen el nogyogyaszhoz, ha nagyon fel/feltkek. Kiveve ha az orvosra is allergias 😏

2017. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első volt neki, honnan tudod, hogy allergiás rá? Egy másik kèrdésben pont ezt olvastam, csak ott mintha egy lány kérdezett volna. Ugyanaz a szitu???
2017. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

A teszt meg hogy mikor mutatja ki az az erzekenysegetol fugg, de nem egy nap mulva 🙂 Nekem tobb mint egy het mulva mutata ki vervetel a beta hcg-m :) ez akor termelodik mikor mar megtermekenyult(3nap is lehet mivel a sperma 72oraig el a huvelyben) valamint ra egy hetre beagyazodott a spermium. Beagyazaskor kezd el termelodni a hormon/beta hcg es emelkedik:) ha nem 0 akkor terhes. Sok szerencset!

7honapos kismama:)

2017. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

1.Menstruáció után két nappal voltatok együtt.

2.Nem mentél el.


1. Ha klasszikus az ovulációja, ciklusa a barátnődnek, akkor nem lehet terhes. Kérdés, hogy az-e vagy sem. Az valamennyire támpont lehet (bár nem megbízható), hogy rendszeresen, időre jon-e meg neki. Ez persze nem jelenti azt, hogy 14-15. napra ovulal (azaz ekkor a legnagyobb eaelye, hogy terhes legyen), de valamennyire meghatározó.


2. Nem mentél el,de elovaladek lehet! Az, hogy nem mentél el, jó jel. Viszont az elovaladek miatt van egy kicsi esély. Az elovaladek előző ejakulacióból visszamaradt spermiumokat tartalmazHAT. Alap esetben tehát nem tartalmaz. Elmentél előtte, mielőtt együtt voltatok? Ha igen, azt az elmenést követte legalább két-három vizeletürítés? Mert ebben az esetben nem maradt a vezetékben spermium (na jó, notórius túlélőket bárhol lehet találni, de erre az esély minimális).


Na tehát ebből kiindulva az esély nagyon csekély. Valaszold meg magadnak azokat a dolgokat, amiket leírtam fentebb. Ebből tudsz valamelyest következtetni az eselyekre.


Mit használjátok? Nőgyógyász nagyszerű lehetőségeket fog felsorolni nektek, nem kell szégyellni! Meg kell kérdezni. Egyébként előző kommentekben írtak különböző óvszer fajtákról. Nézzetek ennek is utána!

2017. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
77%

Attól, hogy nem élvezték bele, lehet terhes, mert termeltél előváladékot.

És bocs a kérdésért, de hány évesek vagytok? Mert azért ezt illene tudni Mielőtt még lefeküdtök.

És ha már annyira nem bírtátok megállni, legalább előtte utánanézhettetek volna, hogy ha érzékeny a latexre, mivel lehet védekezni. Ez így nagy felelőtlenség volt.

És igen, lehet terhes.

2017. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Te mar a multkor is megkerdezted ezt, csak akkor azt irtad hogy akartok is gyereket! Es abban a kerdesben nem az elso volt neki......

Trollkodsz mert unatkozol? Mert akkor kva gyorsan torolni fognak innen. Ha mar felhasznalonevvel kerdezel legalabb ennyi eszed legyen!!

2017. jún. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A 14. Valaszolonak koszonom a valaszat!

Mert o komolyan vette a kerdesemet.

Nem kerdeztem meg még mashol/mashogyan.

2017. jún. 27. 06:09
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne. Én is emlékszem rád.
2017. jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ès mi az anyá..èrt nem vèdekeztek???

Allergiàs a gumira?? Honnan tudja, ha most kefèlt előszõr??? Ne röhögtess már!

2017. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Másik kérdésben meg az észt osztod.Ez kamu!
2017. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!