Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz vagy csak mendemonda?

Igaz vagy csak mendemonda?

Figyelt kérdés
Mi igaz abbol,hogy szoptatas alatt nem lehet teherbe esni ?

2017. jún. 27. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Kisgyerekes baratnoim akik kis korkulonbseget akartak, mind szoptatas alatt lettek terhesek. Egyikuk ket alkalommal is.
2017. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szoptatás alatt, fogamzásgátló mellett lett babás a sógornőm. Én csak simán szoptatás alatt. 3-4óránként evett a lányom... szóval szoptatás alatt inkább a gumit ajánlanám.
2017. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Mendemonda

Én is ismerek olyat aki szoptatás alatt esett tehetbe, nem is menstruált, a baba méreteiből próbálták saccolni a korát..

2017. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Annyi, hogy amíg nem menstruálsz, átlagban kevesebb az esélye. De valaki ilyenkor is könnyen teherbe esik, más meg hiába próbálkozik, csak elválasztás után sikerül. Ha meg már menstruálsz, akkor ugyanannyi, mintha nem szoptatnál.
2017. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak megerősíteni tudom az előttem leírtakat, Anyukám még szopotatott engem, de terhes is lett az öcsémmel. Alig egy év van köztünk, sokan hitték, hogy ikrek vagyunk. :D :)
2017. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mese.
2017. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel a menstruáció már azt jelzi, hogy megvolt egy ciklus (volt érettpetesejt), ezért lehet nem ártana védekezni szülés után is, ha nem szeretnétek újabbat.
2017. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja :) fèrjemet így hozták össze. 5 hónapos volt a bátyó, mikor ő is becsúszott :D

Azóta anyós mindig elmondja, hogy szoptatás alatt is kell védekezni, ha nagyobb korkülönbséget szeretnènk :D

2017. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam,hogy igen,a szoptatás maga,tehát amikor a baba épp szopik,az fogamzásgátló hatású. De két szopi között nem véd ám. Úgy meg viszonylag kevesen romantikáznak,hogy a baba épp a cicijükön van.(iróniának szántam,mirlőtt valaki nekem esne)
2017. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, aki tud és van, aki nem képes teherbe esni szoptatás alatt. Nekem csak 2 évvel szülés után jött meg először. 29 hónapig szoptattam. 4,5 év van a két gyerek között.
2017. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!