Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használtok? Ez...

Milyen krémet használtok? Ez is csak mendemonda?

Figyelt kérdés

Ha fáj a lábatok vagy kezetek hátatok.Azt mondják se Voltaren se Ban Gay.Lóbalzsam?Fastum Gél?

Ti hogy voltatok?


2011. júl. 22. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt természetesen ez kimaradt bocsi:)
2011. júl. 22. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Lóbalzsam. Bár nem tudom, erről mit mondanak, de már muszáj, annyira fáj a derekam, forgóim. És utána olyan jóóóóó. Már használtam többször, eddig semmi bajom, babám szépen fejlődik és egészséges :)

Csak annyi még, hogy első terhesség alatt annyira odafigyeltem minden ilyesmire, nem kenem, nem eszem-iszom, nem veszem be, stb. Második terhességemmel kicsit "lazább" vagyok. Persze nem kapkodok be gyógyszereket, de mikor fájt a fejem, egy Panadol segített. Fáj a derekam, bekenem, mert FÁJ!

2011. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem első babám lesz,de én is túlzásnak tartom ezeket az agyon misztifikált dolgokat.Többet ártok ha szenvedek.Nekem is dokim azt mondta panadol vagy algopyrin mehet ha már kész vagyok.Én simán bekentem a lábam fastummal vékonyan meg sem fordult a fejemben hogy nem lehet de most ez téma lett többünknél és van aki azt mondja nem.
2011. júl. 22. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
én richtofitot szoktam a bokámra, az szokott fájni rendesen. abban elvileg csak gyógynövény van.
2011. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!