Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bármi babona vagy mendemon...

Van bármi babona vagy mendemonda ami tényleg, a többségnek bejött a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet hogy tényleg hülyeség, de már iszonyatosan kíváncsi vagyok hogy fiú lesz vagy lány. Teljesen minegy lenne hogy melyik, csak már nagyon jó lenne tudni és sajnos olyan hosszúnak tűnik még az az egy hónap is. De biztos vagyok benne hogy ezzel mindenki így van vagy volt. Nem? Szóval ha tudtok bármi hülyeséget ami sok embernél bejött, akkor azt légyszi írjátok le.

13+2 hetes türelmetlen kismami :P


2009. márc. 26. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a nővérem fiút jósol, mert inkább sósat eszem az édes helyett. A barátnőm a terhesség elején rosszul volt, de azért ez nem vette le a lábáról, nem is hányt, épp csak érezte az émelygést. Állítólag a lányos anyákat jobban megviseli a rosszullét. Nos a barátnőmet nem viselte meg és neki fia lesz.
2009. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én írok egy párat,de ez tényleg csk babona,nem lehet adni rá,viszont sokaknál bejött.1.Fűzz fel egy arany karika gyűrűt egy cérnaszálra és tedd a hasad fölé.Ha körbe-körbe kezd el mozogni,akkor lányod lesz,ha úgy leng ki,mint a hinta,akkor fiú.2.Ha a savanyú dolgokat kívánod inkább,akkor fiad lesz,ha az édeset,akkor lány.3.Ha csúcsos a pocakod,akkor fiút vársz,ha inkább terebélyes,széles,akkor lányt.4.Ha van már gyereked és ez a terhességed más,akkor ellentétes nemű lesz a gyermek.Hát íme néhány őrültség,tényleg ne vedd véresen komolyan!
2009. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elöttem író olyan babonákat írt,ami nállam bevállt:) sósat eszek és csúcsos a pocim,és természetesen kisfiam lesz :D
2009. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám szerint, ha megszépül az arcod terhesség alatt, lányod lesz, ha nem előnyére változnak a vonások, fiú. Így ő az én esetemben fiúra tippel :( :)
2009. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én arcom mindit is pattanásos volt. Mikor a 2 fiamat szültem akkor is.Most lány szültem,és terhesség alatt teljesen elmultak. Azóta sincsenek. Nálam még az volt más a fiuk és a lány között,hogy a fiukkal kívántam a sexet ,a lánnyal pedig egyáltalán nem. Szegény férjem szenvedett is eleget.
2009. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőként a megérzés. Arra azt mondják, ha a kismamának határozott elképzelése, megérzése van, akkor az úgy is lesz- én a legelejétől csak lányban tudtam gondolkodni, úgy tűnik be is jött (két UH csak nem téved?)

A másik, hogy a lányos anyák többet hánynak, ez is bejött 10 héten át tartott a vukkos, a nővérem két fiút hordott ki, egy picit se émelygett soha!

üdv 23h km

2009. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!