Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? 5-6 hetes terhess...

Ez normális? 5-6 hetes terhességnél?

Figyelt kérdés

Üdv!

5-6 hetes terhes vagyok!

Az elmaradt mensi előtt és után voltak enyhe görcseim, enyhe hasszúrkáim de az ugye normális? Két napja viszont semmi tünetem nincs, nincs hasszúrka se enyhe görcs! Jövőhéten megyek orvoshoz, ez normális? Minden rendben lehet a babával?


2017. jún. 27. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. Az elején én is mindig aggódtam, mikor átmenetileg nem volt tünet, de sose volt baj, és mindig vissza is tértek. 25 hkm
2017. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális, ne aggódj! :) Nekem is szurkált, görcsölt picit a hasam. Bár még most is, de már nem annyira. Nekem a nőgyógyászom javasolta, hogy szedjek magnéziumot az segít. Magnosolv Granulátumot iszok minden nap 1 tasakkal. Nem drága, ráadásul 30 db-os és tényleg használ. Remélem tudtam segíteni. Gratulálok, és kellemes babavárást! :)

8hkm

2017. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!