Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum kúra után nem...

Antibiotikum kúra után nem jött meg a menzeszem, csináltam tesztet, szerintetek kicsit sem látszik a második csík?

Figyelt kérdés

16-án kellett volna megjönnie. 10 napja voltunk együtt, utána 2-3 nap múlva is, előtte jó darabig nem, mert kismedencegyulladásom volt.

[link]

Köszönöm!



2017. jún. 27. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem negatív, de mindjárt jönnek az ősanyák, akik belelátják a második csíkot.
2017. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
negatív de korán teszteltél. legalább 14 napot várni kell a teszteléssel, nem csoda, ha negatív.
2017. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a szex után 14-16 nappal érdemes tesztelni.

Egyszer nekem is csúszott az ovu és vele a mensi is betegség miatt.

2017. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
En pedig lazom halvanyan,de korai szerintem is a teszteles! Tesztelj a hetvegen,en szerintem biztos hogy erosodni fog a masodik csik!
2017. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok ősanya. Sajnos anya sem de vmit mintha latnek. Lehet h odaképzelem. Vagy száradasi csík. Szerintem ha babat jelezne akkor mar 2 nap elteltevel tesztelsz akkor kimutatja
2017. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még nem jött meg, holnap tesztelek újra.:)
2017. jún. 29. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Irj majd
2017. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!