Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Védekezés nélkül voltunk együtt többször is kb egy hónapja ,egyszer pedig a gumi kiszakadt. Egyik esetben sem élvezett belém. Két tesztem is negatív lett, a menstruáióm megjött, igaz kicsit hamarabb. Híztam is elég kb öt kilót azóta és a fejem is gyakran fáj és ingerlékenyebb is vagyok.

2017. jún. 27. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy terhes,csak sokat zabalsz,es attol meg kover lehetsz!
2017. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hízni se rögtön fogsz még terhesség esetén se. Nem kell annyit zabálni
2017. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy honapja lehetett az együttlét illetve nem eszek többet.mint régen
2017. jún. 28. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha a teszt is negatív, meg a menstruációd is jelentkezett, valószínűleg nem vagy terhes. De ha bármi kétséged van, inkább fordulj nőgyógyászhoz, itt nem lát beléd senki, nem tudjuk egyértelműen azt mondani, hogy mi a helyzet.

De ne engedd, hogy védekezés nélkül beléd menjen, még egy fél másodpercre sem. Az előváladéktól is teherbe lehet esni, számtalan példa van rá. Ha nem szeretnél babát, mindenképpen védekezzetek (a szakadt gumiról persze nem ti tehettek, az nem a ti hibátok).

2017. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak a választ! :) várok további gondolatokat is
2017. jún. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!