Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek így...

Szerintetek lehetek így terhes, ha megjött rendesen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy fogamzásgátlót szedek,mentruáció előtt egy héttel feküdtem le barátommal(ittunk,de nem hánytam),belémélvezett és a várt időben meg is jött rendesen a menzeszem,igen sok volt és addig tartott ameddig szokott a 7 napos szünetben.


Viszont most el kezdtem félni, mivel szex óta eltelt 20 nap és már napok óta érzem, hogy feszül az alhasam illetve a derekamat is úgy érzem mintha fájna(igaz napi szinten próbálgattam a tükör előtt, hogy betudom-e húzni a hasam, mivel nem szeretnèk terhes lenni és lehet már ezért fáj a hasam) valamint fehèr folyásom is van.

A hölgynaptárom szerint pont ma van az ovulációs nap, de ugye fogamzásgátlónál nem kène annak lenni.


Szerintetek mitől lehet ez? Csak bekèpzelem? Rendesen megjött, ahogy szokott,ugyanolyan volt a mennyisège,állaga is ès ugyanaddig is tartott, mint szokott.



2017. jún. 24. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a következő menzeszem július 8.án fog megjönni.
2017. jún. 24. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem gyógyszer mellett kicsi az esélye hogy terhes lehetsz.

Meg ha meg jött rendesen akkor nem lehet gond.

De ha nem jön meg a nemvárt napján akkor már tesztelhetsz hogy meg nyugodj! Az meg hogy be tudod-e húzni a hasad az nem jelent semmit😂

2017. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz, tehát ha mindent jól csinálsz, nem lehetsz terhes.
2017. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a választ. Nagyon remélem, hogy igazatok van. Annyira rá tudok stresszelni a dolgokra, hogy hihetetlen. Más már régen megnyugodott volna, hogy aktus után hurrá megjött neki, minden a legnagyobb rendben van, én meg itt feszengek még ezen is. Nem is én lennék. 😩
2017. jún. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!