Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei? Idióta...

Terhesség jelei? Idióta kérdés, mégis felteszem!

Figyelt kérdés

Babát tervezünk a párommal. Nagyjából félidőn túl vagyok, de nem csak akkor voltunk együtt, előtte is. Mikor épp jól esett.

Tegnap óta görcsöl a hasam alja, és ilyen fehéres krémes folyásom van.

Ez az lehet? Megfogant a baba? Vagy csak képzelődök?

Azt gondoltam én ilyen kérdést a büdös életben nem írok ki, erre tessék, mégis! :)


2017. jún. 28. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Az elso egyertelmu jel a menstruacio kimaradasa, es meg az sem 100%, mert lehet mas dolgoktol is.

Ugyhogy addig feleslegesen figyelgeted magad, illetve magyarazol be magadnak tuneteket... Es ezt most teljes joindulattal irom, en is ilyen voltam, es abban a honapban, amikor teherbe estem, pont semmi extra tunetem nem volt... Nem vart elotti nap nagyon melegem let es levert a viz 2x, pedig amugy nagyon fazos vagyok es ennyi, minden mas tunet csak utana jott.

2017. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jel. Persze utolag sokan rafogjak h igen tudtam " mert úgy fájt a cicim" stb. De ilyenkor nagyon keves eselye van h barmi is arra utaljon. Hisz a legtobb nonek 5 hetesen sincs meg tunete. Hát meg 4 hetes kor előtt? Nekem volt mar sok /keves , feher / arlatszo folyas. Voltam szaraz stb. Szurt a hasam aztan nem , fájt a cicim de maskor nem es igy tovabb..

Sajnos kikell várni. :) drukkolok! Nemsokara kiderul!

Amikor elsore teherbeesetem én száraz voltam. Masodjára keves krémes folyas.

2017. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második baba, szóval van némi tapasztaltom.

Az elsőnék simán éreztem, de nem emlészem, hogy szúrkált-e a hasam. Egyszerűen tudtam, hogy babát várok.

Türelmetlen vagyok, ez a helyet.

2017. jún. 28. 12:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kimaradt mensi előtt 3-4 nappal nagyon megduzzadtak és érzékenyek lettek a melleim. Pms tünet is lehet, de ekkor másképp fájt, innen tudtam, hogy baba lesz :)
2017. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Kérdező hányadik dpo n vagyok ma??

2017. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kb harmadik
2017. jún. 28. 12:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Kislányom sem félidőben fogant, ezért gondolom,hogy baba lehet.
2017. jún. 28. 12:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudod , es van tapasztalatod neked is, akkor mi a kerdes? Vagy erositsunk meg? En segiteni szerettem volna csak.. hidd el attol h nem 3-4 gyerekes vagyok hanem 2 gyerek+1 angyalka meg nekem is sok tapasztalatom van. Szoval? Halljuk.:) mi az IGAZI kérdes?:) mert tudod a valaszt ugy tunik.:)


Drukkolok

2017. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt már ovud??bocs
2017. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Volt már ovu, éreztem.

Első próbálkozós hónap, szóval hihetelen lenne, ha egyből sikerülne.

A másik,hogy jól esik olvasni, hogy "lehet, hogy terhes vagy "!

Ez annnyira hülye dolog, és ha ilyen kérdést látok a hajam égnek áll!

Köszi mindenkinek!

2017. jún. 28. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!