Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstuációm 18-án megjött...

A menstuációm 18-án megjött aztán másnapra elmúlt, harmadnapra ismét megjött. Mitől lehet ez? Előrodult már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Mikor megjött nagyon enyhe volt, aztán másnapra már semmi. Aztán a harmadik napon ismét megjött, ekkor már erősebben. Babát szeretnénk, már kb. két éve próbálkozunk, de ilyen még nem fordult elő velem. Nem szedek semmi gyógyszert. Mi lehet ennek az oka? Menjek orvoshoz, vagy megesik néha az ilyen?
2010. máj. 20. 09:27
 1/2 eszo ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet..lehet, hogy baba van a dologban azért kuszálódtak így össze a dolgok!

Szorítok!

2010. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltam reggel egy tesztet, hááát talán volt rajta egy kis halvány "csíkocska", de lehet, hogy csak oda képzeltem. Megkérdeztem a párom is, azt mondta lát ő is ott valamit, de nagyon-nagyon halvány. Aztán mivel rá fél órára megjött, nem foglalkoztunk vele.
2010. máj. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!