Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstuációm már több,...

Késik a menstuációm már több, mint egy hete. Mit tegyek? (böv. Lennt)

Figyelt kérdés

Védekeztünk a barátommal, óvszerrel. Nem szakadt ki és nem is volt hibás, viszont amíg bennem volt "kifolyt a tartalma" de a hüvelyembe nem juthatott..

De mégis késik a menstruációm ráadásul semmi előjele nincs annak, hogy meg akarna jönni, annak ellenére, hogy szinte mindig fáj a mellem előtte.

Hallottam, hogy a stressz, idegeskedés okozhat ilyet.

Kb. 3 hete gyomoridegem van mindentől, bőven kijut az idegesség ráadásul csak egyre idegesebb leszek minden nap mivel egyre többet késik..

Mit tegyek?Hogyan tudnék megnyugodni?


2010. okt. 17. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ha tesztelnél kiderülne.
2010. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már több mint egy hete késik, akkor ha terhes vagy, azt már kimutatja a teszt! Mikor volt a "baleset" a pároddal? Ha már több mint 2 hete, akkor tesztelj és kiderül! Addig úgysem nyugszol meg, amíg nem jön meg, vagy nem látsz egy negatív tesztet! Igen, az idegesség nagyon be tud kavarni és ha kimarad, akkor az is lehet normális (főleg ha fiatal vagy).


Drukkolok, hogy ne legyen baj!

2010. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen kb. 2 de inkább 3 hete történt..

Tényleg nem tudok nyugodni,a tesztet is napok óta halogatom hátha megjön alapon.. de most már nem bírom ezt.Holnap, max. holnapután veszek egyet.

Többször volt már, hogy késett de nem ennyit és ugye most semmi "előjele" és teljesen magam alatt vagyok..

Ráadásul 16 vagyok és hát nem kell mondjam, hogy nem jönne jól a "baj"..

2010. okt. 18. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Teszteltél?

Ha halogatod a tesztelést, ha terhes vagy, akkor is terhes vagy. És jobb ha minél előbb biztosat tudsz, több időd lesz gondolkodni

De az is lehet, hogy még nem álltak be a hormonjaid, és nem is vagy terhes, akkor meg feleslegesen stresszelsz.

Tesztelj, és utána el tudod dönteni, mitévő légy

szorítok, hogy negatív legyen

2010. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett az eredmény!!! Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet (jó minőségűt) és e szerint nem vagyok terhes, szerencsére.

Nagyon izgultam de most már tényleg jobb, megnyugtatott!

Egyenlőre várok és remélem meg jön nem sokára (:


Köszönöm a válaszokat és a szorítást :D

2010. okt. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!