Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány csíkot látsz?

Hány csíkot látsz?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 28. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
Hát megmondom őszintén, hogy megszakítással "védekezünk" és múlt héten menstruáltam, 7 hónapos a Babánk. Hétfőn kell csinálnom még egy tesztet és ha az is pozitív megyek csütörtökön orvoshoz. Köszönöm a drukkolást:)! Még jelentkezem:)!
2017. jún. 30. 14:00
 42/67 anonim ***** válasza:
29%

Na hol vannak a vaksi egycsíkos lepontozók? Már az elsőn is egyértelműen láttam.


Kérdező, gratulálok! :)

2017. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy Utolsó, köszönöm:)!
2017. jún. 30. 15:57
 44/67 anonim ***** válasza:
68%

Az első nem volt egyértelmű, úgyhogy nem voltak vaksik, akik azt mondták ne vegye pozitívnak. Két naponta van xepil kérdés, volt, amin jóval erősebb második sejlik, mégsem volt terhes az illető... Az, hogy a kérdező 2. tesztje pozitív lett, egy dolgot jelent biztosan, hogy az xepil egy gyengébb minőségű teszt, hiszen ennek ellenére, előtte való nap szinte negatív volt.

Kérdező én is drukkolok, és halkan gratulálok is a corax alapján, de attól még ez kikívánkozott belőlem ne haragudj!

Jó egészséget kívánok!

2017. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
A Corax 20-as érzékenységű úgy tudom, mai 25-ös tesztem reggel negatív lett. Ez most mit jelent?
2017. júl. 1. 12:04
 46/67 anonim ***** válasza:

Teljesen negatív?

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de lehet az előző corax volt tényleg hibás, hiszen el volt mosódva kicsit, és időn túl lett, úgy írtad, először időn belül hibásnak tűnt.

Az xepil pedig szerintem negatív volt, hiába is vaksiznak itt páran...

Azért drukkolok, és tesztelj még a napokban!

2017. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon halvány csík van rajta, de a tegnapi coraxoson gyönyörűen látszik most is a csík, ugyanolyan vastag, mint a kontroll csík és rózsaszín! Orvosom azt mondta, hogy ilyet csak akkor mutat, ha van hcg a vizeletemben, az pedig terhességkor lehet csak, tegnap beszéltem vele. Tesztelek persze még a napokban.
2017. júl. 1. 13:53
 48/67 A kérdező kommentje:
Kb annyira halvány, mint amit ide feltöltöttem.
2017. júl. 1. 13:55
 49/67 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam a Corax-ot. 2 evig használtam es sosem lett idontul pozitiv. Foleg ilyen erosen.. ez azert durvan eros pozi volt! Egyszer volt szurke csikos a corax nekem ,de ha idontul pozi egy teszt barmilyen teszt, akkor sem ilyen eros.

En inkabb a kemiai terhessegre voksolnék

2017. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:
És 1 nap alatt mi történt a kémaiai terhességgel? Ilyen hamar kiürült a hcg?
2017. júl. 1. 15:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!