Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány csíkot látsz?

Hány csíkot látsz?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 28. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:

Szia!


Ma teszteltem, negatív egyértelműen. Remélem nincsen semmi baj, nem azért nem jön meg. Olvastam olyanokat, hogy valaki terhes volt és negatív volt a tesztje, de én ebbe nem hiszek és nincsenek is erre utaló jelek. Én valami hormonzavart sejtek...

2017. júl. 4. 10:37
 62/67 anonim ***** válasza:

Az nem lehetséges, hogy szoptatás miatt zavart a ciklusod még? Mondtad, hogy most állt le a baba a szopiról, és volt barnázás múlt héten, lehet még ennyi a menzeszed a szoptatás miatt.

Ha negatív a teszt, szerintem sincs terhesség. Egyébként nem tudom mennyire nyugtatna meg ez, de nekem is volt egyszer tök egyértelmű halvány pozitív tesztem, szinte ugyanígy, hogy először mintha hibás lett volna, aztán ott lett rajta. Én is mentem orvoshoz, és átestem egy komolyabb kivizsgáláson, ahol a dokim megállapította, abszolút nem voltam terhes, nem volt elinduló terhesség sem, így szerintem Te is pusztán kifogtál egy ilyen nyavalyás tesztet...

Bosszantó dolog, az biztos, aki szeretné a babát annak is okoz kellemetlen perceket, aki nem, annak szintén.

Azért írj, mit mondott az orvos!

2017. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem több pozitív tesztem is volt, bárcsak ne lett volna... a ciklusom persz ettől függetlenül simán lehet, hogy meg van zizzenve:(.
2017. júl. 4. 12:40
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha azok a halvány pozi tesztek olyanok voltak, mint amit ide feltöltöttél, azok nem voltak szerintem pozik, csak félreérthetően száradtak. Csomó ilyen kérdés van itt a gyakorin. Ezek alapján nem mondhatod, hogy terhes voltál. Szerintem ne aggódj, tuti, hogy még nem állt helyre a hormonháztartásod, és azért nem jön meg. Ha lett volna akármilyen terhesség, ami megszakadt, de spontán nem akar megindulni a vérzés, akkor a doki legalább egy baromi vastag méhnyálkahártyát látna. Egy valamirevaló rögtön látni akarna, ha megszakadt terhesség gyanúja áll fenn.

Szerintem a dokid se hiszi, hogy terhes voltál, ráadásul azok a tesztek, amiket mutattál se voltak pozik.

Nem tudom, miért ragaszkodsz ahhoz, hogy terhes voltál, és stresszeled magad azon, hogy biztos nagy baj van, ha nem jön meg. Semmi gond nincs, csak a hormonok játszanak, majd helyreáll idővel a rendszer. Túlzottan rápörögtél a témára, az sem segít. Szóval nyugi, minden ok! :)

2017. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2017. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:
Azt mondta bármi lehet, vastag a nyálkahártyám, ennyi egyelőre.
2017. júl. 6. 18:53
 67/67 anonim ***** válasza:
Mit írt a papírodra?
2017. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!