Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány csíkot látsz?

Hány csíkot látsz?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 28. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Nekem az a durva, hogy számos komment/cikk van arról, hogy minek tölt fel valaki egy full negatív tesztről képet... Tessék! Ezért! Én az első képen még egy halovány csíkocskát se láttam, de más igen... Én azt hittem, meg tudom állapítani, h 1 vagy 2 csíkos a teszt, hát ezekszerint nem! Kérdező! Köszi, hogy feltöltötted a pozi teszted, remélem hamarosan nekem is ilyen lesz! :)
2017. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

A másik kérdésednél láttam negatív lett ma reggel, és úgy érzed megjön. Sajnálom kérdező!

Azóta van fejlemény?

2017. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
Nincsen! Pedig amikor elkezdem érezni, hogy megjön akkor 1-2 órára rá meg is jön... fájdalom elmúlt, hasszurka van, de nem az a bizonyos amit annk éreztem a Babánknál... Biztosan a ciklusom szórakozik velem...
2017. júl. 2. 15:56
 54/67 A kérdező kommentje:
Amúgy pénteken volt a pozitív tesztem, azóta csak negatív volt mindkét reggel és még nem jött meg. Már bánom, hogy tesztelgettem..
2017. júl. 2. 15:58
 55/67 anonim ***** válasza:
Szerintem a Coraxnál baromi rossz helyen, pont a tesztvonal helyén foltosodott meg a teszt és ezért tűnt pozitívnak. A többi is negatív sajnos. Szerintem nem áll(t) fenn terhesség.
2017. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
Már szerintem se, fenn állt, mert voltak halvány pozitív tesztjeim, kb 4-5! Csütörtökön megyek UH-ra. Mivel múlt héten barnáztam több napig, valószínű nem tudott megtapadni rendesen. Az orvosom amiatt aggódik, hogy most miért nincs vérzésem.
2017. júl. 3. 18:15
 57/67 A kérdező kommentje:
És azt is mondta, ami talán mindenkinek hasznos, HOGYHA VAN CSÍK, AKÁR HALVÁNY IS VOLT HCG A VIZELETBEN, AMI TERHESSÉGKOR TERMELŐDIK!
2017. júl. 3. 18:18
 58/67 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kérdeztem, hogy vagy,

Azóta van fejlemény?

2017. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

Szia!


Nincsen! Még nem jött meg, pedig azt hittem megfog. De pszichésen már vannak terhes tüneteim:D, amiknek persze tudom, hogy semmi biológiai alapja nincsen vagy akár lehet a közelgő menstruáció jele. Egyelőre annyi, amit már írtam, hogy csütörtök reggel megyek UH-ra ha addig nem jön meg, de 32 év alatt ilyet még nem látott a doki, hogy pozitív után negatív teszt és vérzés sehol...:(

2017. júl. 3. 23:13
 60/67 anonim ***** válasza:

Mindenesetre érdekes, hogy nem jön meg tényleg... Teszteltél azóta? Ha nem, mindenképp tesztelnék a helyedben, mert ki tudja talán később mutatja ki egyértelműen.

Amíg nem jön meg, van esély babára!

2017. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!