Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ovuláció anélkül, hogy...

Lehet ovuláció anélkül, hogy felmenne a hő?

Figyelt kérdés
Pár hónapja mérem a hőmet (hüvelyben) az előző cilusokban ngyon szép görbém volt, nyákkal mindennel együtt, viszont amióta megjött a meleg egyszerűen meg van bolondulva, egyik nap 36.17 másik nap meg 36.43 :( a 18. nap körül szokott lenni az ovu, most vagyok a 22. napon és még semmi. Lehetséges, hogy volt ovulációm, csak nem ment fel a hő? Vagy nem volt egyáltalán? Attól még meg fog jönni? Vagy azt sem? Köszönöm a segítséget!

2017. jún. 30. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ovuláció után a sárgatest által termelt progeszteron mindenképp felviszi a hőt. Főleg, ha más ciklusban ez korábban megtörtént nálad. Szerintem még nem volt ovud.


2. A külső hőmérséklet nem befolyásolja az ébredési hőt. (Estem már teherbe februárban és forró augusztusban is, nem volt különbség az ébredési hőben.) Inkább cserélj elemet a hőmérőben! Hátha az a baj.


3. Vagy megjön, vagy nem. Nekem anovus ciklusokban nem jött meg magától. De van, akinek megjön ugyan úgy, ez nem bejósolhazó.

2017. jún. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp fel kell mennie a hődnek ha volt ovu. Azért éjszakai nincs olyan nagy meleg (nyitott ablaknál aludj vagy kapcsold be a légkondit, hogy ne 30 fok legyen hajnalban a szobában) szóval az a hő amiben alszol az kb ugyanott van mint télen.

Nekem ebben a ciklusban nem volt ovum és most vagyok a 40 nap és kezdek pecsételni. Eddig 27-max 31 napra jött meg.

2017. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most kb három naponta ismétlődik a dolog, egyik nap 36.4x, aztan 36.3x es 36.1x,aztán megint felugrik, majd leesik. Az ovu tesztem tegnap már egész erős volt, de ma megint negatív, ma egész nap fájt a petefészkem, nyákom is van 3-4 napja. Ezért nem értem. De remélem csak túlaggódom és jön majd :) (amúgy tök érdekes, hogy mindig akkor érzem magam nagyon melegnek, amikor 36.1x a hőm :D
2017. jún. 30. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!