Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. gyereknél is előfordulhat/n...

2. gyereknél is előfordulhat/nak vetélések? Van egy gyönyörű egészséges kisfiam, szeretnénk egy tesót, de most úgy néz ki spontán elvetéltem.

Figyelt kérdés
4 Napja 2 pozitív teszt után, ma reggel negatv teszt és délután vérzéssel szerintem vége is lett. Még csak 8 napja késett úgyhogy így elég korán elment. Az első gyerekem előtt volt egy üres petezsákom amit műtéti úton zártuk le sajnos. Rá 3 hónapra megfogant a kisfiam, akivel minden tökéletesen alakult, majd a végén császárral született. Most lassan 2 éves és szeretnénk egy tesót. Azt hittem már kihúztuk a rossz kártyát és a második gyereknél nem lesznek ilyen "teherbeesési problémáim". Lehet csak én vagyok kicsit túlizgulós, még csak 2 hónapja tervezzük a tesót. Volt már valaki hasonlóan? Nem szeretnék többször hiába örülni, majd összetörni minden esetnél.. :(

2017. júl. 3. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első baba minden gond nélkül fogant és született meg, második baba elment a 6ik héten. Harmadik babánál szintén semmi gond nem volt.
2017. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a felismert terhességek 25 %-a vetéléssel végződik. Nálam is így végződött az első terhességem, most a másodikkal 19 hetes vagyok. Nem lehet kiszámítani sajnos, hogy kinek mennyi vetélése lesz életében. De gondolkodj pozitívan, könnyen teherbe esel, van már egy gyermeked, biztosan lesz egy egészséges kistesó hamarosan a pocakodban. Szurkolok!
2017. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. gyermekemnel minden rendben volt, a kovetkezo terhesseg azonban 6 hetesen spontan vetelessel ert veget. Most a harmadik terhessegem 31. heteben vagyok, hamar osszejott de vele 29 hetesen korhazba kerultem gorcsok miatt par napra.


Tudod: ahany terhesseg annyi fele lefolyas lehetseges.

2017. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk az első baba harmadik hónapban sikerült, császár lett belőle, de egyébként nem volt gond. Nem rég elhatároztuk, hogy jöhet a kistesó, nagyon vágyunk már rá. Egyből összejött, de négy nap pozitív tesztek után negatív lett, majd vérzés. Kémiai volt, nem kellett sem műtét, sem várnunk. Úgy tűnik, moskt megint összejött..Negyedik napja pozitív a teszt, még mindig nem merek örülni, meg elhinni sem. Nem éljük bele nagyon magunkat, de azért napról napra több a remény, hogy velünk marad. :) Sok sikert Nektek, ez nagyon sokszor előfordul sajnos. Kitartás. :)
2017. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos persze a válasz.

Első gyerek elsőre összejött, semmi gond nem volt.

Második is elsőre, de 7 heresen elment.

Harmadik fél év után, kaptam progit, de 10 hetesen itt hagyott.

Kivizsgálások hada, kiderült hogy Leiden okozhatja, csak elsőre mákom volt.

Negyedikre 2 évet vártunk, Clexane + progi és megmaradt.

2017. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szüleimnek elsőre sikerültem, pár év múlva 8, aztán 10 hetesen elvetélt anyukám

Többet nem is próbálkoztak..


(Hallottam egyszer mikor apukám valakinek mesélte hogy milyen rossz volt hogy hogy beleélték magukat hogy lesz mégegy gyerek, tervezgették hogy hogy kell majd átalakítani a házat (már akkod is mikor csak szóba jött a 2. baba), de mégegy ekkora pofont nem tudtak volna elviselni)

2017. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorító szavakat! Nagyon jól esnek! 3.,4. hozzászólónak gratulálok és drukkolok,hogy minden jól menjen! Remélem a kövi hónapban már nem csak hiába örülünk.
2017. júl. 3. 18:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a 2. Hozzászólónak is gratula a babához! Kicsit még szomorkodok ezért véletlenül kimaradtál...
2017. júl. 3. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Első gyerkőc az első hónapban megfogant, igaz véreztem az első 12 hétben, de szerencsére egészséges nagyfiú. Második gyerkőcre 1 évet vártunk, vele problémamentes volt a várandósság. Harmadik babára 4 évet vártunk, 5 hetesen spontán elvetéltem. :( Nem tudom, hogy lesz-e valaha harmadik gyerek, azt hittem, hogy velem nem történhet meg... :(
2017. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első pozitív teszt után vérzés,másodjára jött össze az első lányom,majd gond nélkül a második lányom...

Harmadik babával 10 hetesen elvetéltem 😕,de alig várom hogy újra babát varjak.

Fel a fejjel,ezek után csak jó jöhet! :)

2017. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!