Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek? Bolond...

Ti mit tennétek? Bolond vagyok? Van 2 egészséges, gyönyörű kislányom.

Figyelt kérdés

A 2. babám születése igazi ÉLMÉNY volt, s egyfolytában arra vágyom (7,5 hónapos), hogy újra átéljem. Imádtam mindkét alkalommal terhes lenni, imádtam a rugdosást odabent, azt a pillanatot, mikor kibújt, azt az illatot, amit születése után rajta éreztem....

Hogy mi is a kérdés? Újra, meg újra szereném átélni... S a párom is támogat, hogy legyen még egy babám (mondjuk dolgoznék pár évet előtte), de feltette a kérdést, hogy mi van, ha a születése után ismét arra vágyom majd, hogy átéljem? Olyan ez kicsit, mint a drog szerintem... Vagy szerintetek megoldódik ez azzal, ha majd már dolgozom, s a 2 gyereket kell vinni oviba, bölcsibe....

A kérdés onnan merül fel épp most, hogy holnapra van időpontom a dokihoz, hogy feltegyen spirált, de nem tudom, helyes-e....



2012. jan. 23. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Teljesen nem fogom kielégíteni a válaszodat! Nekem 1 kislányom van, és a szülésem sem volt egy élmény, sőt, köze nem volt hozzá. DE! Már én is annyiszor, de annyiszor gondoltam egy kistestvérre, ő most 9 hónapos, és ha tehetném már próbálkoznék.. Bár a párom idáig úgy van vele, hogy nem szeretne tesót.. :-( Lényeg a lényeg, NEM vagy bolond, és szerintem rajtunk kívül vannak még így páran! :-))
2012. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ne légy önző, azt döntsd el, hogy a gyerekek ugyanolyan jó körülmények között, maximális odafigyelés mellett nőnek-e majd fel, ha többen lesznek. Ez nem egy menet a hullámvasúton, hogy élvezed aztán hazamész. Életekről döntesz.
2012. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy benne biztos, hogy helyes-e számodra a spirál, akkor várj. Védekezzetek máshogy, dolgozz, babázz, stb. Ha pár hónap múlva is így érzed, és a párod is támogat, miért ne?

El tudjátok tartani, szeretetben felnevelni? Akkor mi tart vissza? :) Nem vagy bolond. 100%ban megértelek, bár én semmiképp nem tetetném fel a spirált. Elég macerás lesz, ha úgy döntessz, hogy mégis babát szeretnél. GOndoldd át még1x :)

2012. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 4 lányom van :-) A legkisebbek 1 évesek, ikrek. Én is imádom őket , meg a terhességet , babaillatot stb.

Ha úgy hozza a sors, akkor még lehet hogy 1x átélhetem :-)

A párommal megszakítással "védekezünk" , de megbeszéltük hogyha becsúszik a baba akkor szó nem lehet elvetetésről.

Szerintem ha nem gond a pénz, akkor szülj nyugodtan.

35.N

2012. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Nekem hasznos volt a "lepontozott" válaszoló is, mert igen, mikor próbálom észérvekkel átgondolni, akkor pont elég a 2 gyerek, a figyelmünk a férjemmel, meg hogy jók legyenek a körülmények....

Ne értsetek félre, nem élünk rosszul, hitelünk az van, de a férjem állása biztosnak tűnik....

Kedves 4 gyerekes! Akkor ez az érzés SOSEM múlik el?

Az is a baj, hogy a szakmámból nem jó sokat kiesni... Ha nem az lennék, ami, nem sokat gondolkodnánk... ne érezzétek ezt beképzeltnek, átlagos sürgősségi orvos vagyok, de nem jó 5-6 évre kiesni a gyakorlatból...

Mindenkinek még egyszer köszi a hasznos gondolatokat!

2012. jan. 23. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha Te bolond vagy, akkor én is :) Nekem is két lányom van, a kicsi 7 hónapos, a nagy 2,5 lesz nemsokára. Nagyon szerettem terhes lenni, szülni, babázni, egyáltalán nem volt fárasztó. Legszívesebben már most terhes lennék :) A férjemmel még nem beszéltünk erről, remélem ő akar még egyet-kettőt :D Anyagilag akár 10-et is bevállalhatunk, és ha a kettő ennyire könnyen megy akkor a három is menni fog nem?
2012. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is igy avgyok vele alig várom hogy ujra babát várhassak szoptathassak szüljek imádom , nekem irto gyors volt a szülés és másnapra ugy voltam még egyet szülnék. és nagyon remélem jövö ilyenkor már kezembe tarthatok még egy babót.:D Ez jo fajta drog:D :D És nem káros
2012. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok, a "kedves 4 gyerekes" :-)

Nekem nem múlt el :-) Ugyanúgy vagyok most a picikéimmel mint annó 14 éve a nagylányommal.

Én az 5 éves gyerekem kiskora alatt megcsináltam egy műkörmös képzést, és úgy néz ki idén már a szalonom is kész lesz. Azóta már van kész vendégköröm, meg nagyon sokat gyakoroltam.

Ha kész lesz a szalonom akkor az ikrekhez veszek fel valakit, vagy magánbölcsibe mennek.

És ha közben szülnék , akkor ugyanígy lenne, csak közben eljárnék a szalonba, addig meg szintén felvennék valakit.

35.N

2012. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!