Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 7nappal...

Menstruáció után 7nappal megjött, volt így már valaki? Akkor most mikortól, és hogy kellene a ciklusom számolni?

Figyelt kérdés
A teljes történet a következő. Április elején volt egy missed ab műtétem. 8hetesen de üres petezsák volt. Megjött rá 5 hétre. A ciklusaim 30 naposak. A következő pontosan 30 napra rá szintén megjött most júni 20-án. 25vége lett, 26 látott az orvos, kontroll volt (második a műtét óta) megkaptuk az engedélyt a próbálkozásra, még azt is megjegyezte hogy nincs nyoma a pco jellegnek ami egyébként fel fel tűnik. Tegnap együtt voltunk, utána barnáztam. Erre ma elkezdtem görcsölni, és most már élénken meg is van. Nem sok de csak van...Az orvosom szabadságon, ahogy hazaér felkeresem de addig is érdekelnének tapasztalatok. Mi a fene lehet ez??
2017. júl. 4. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól h most ujra megjott.
2017. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!