Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio utan 1-2 nappal...

Kotomoto kérdése:

Menstruacio utan 1-2 nappal ovulaltam a parommal egyutt is voltunk es utana is tobbszor. A ciklusom altalaban 25-28. Verzesem van 1 hettel hamarabb a nem vart elott. Lehetseges hogy ez a beagyazodas? Mert ez a 11 nap az ovu ota

Figyelt kérdés
Utolso menstruaciom szept 18-22. 27-en nogyogyasznal jartam hycosy teszt miatt de nem csinalta meg mivel ovulaltam kozvetlen mensi utan igy nem biztonsagos. Okt.6 verzes .nemvart mensi okt .13

#Ovulacio menstruacio utan kozvetlen #Nem vart 1 hettel hamarabb #Ovu utan 11 nappal enyhe verzes alhasi gorcs picit nyulvanyszeru darabos verzes
2016. okt. 6. 04:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ket het mulva kiderul. De nem hiszem, hogy ez terhesseg.
2016. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszat. De nem igazan ertem ezt a 2 het mulva kiderul ? Jovoheten kene mennem hycosy vizsgalatra ,talan jobb lenne varni vele ?
2016. okt. 6. 07:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem, akkor mar biztos lenne az eredmeny. Esetleg teszt, 3 naponta.
2016. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen , de azt hiszem menstruaciot jelent ez a verzes mert erosodott es jobban gorcsolok is :(

Csak furcsa mert soha nem jott hamarabb,es nem ilyen szokott lenni ezert hittem hogy talan most sikerult mert mar egy eve probalkozunk

2016. okt. 6. 07:51
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Használj már vesszőt,b+!Mire kihámoztam,a kedvem is elment attól,hogy normális választ írjak.Erre tanítanád a gyereked?Persze,tudom,telefonról vagy,blabal,de képzeld,én is.
2016. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
B+!! Te meg erre tanítanàd a gyereked !!? Köszönom a 'nagyon hasznos'vàlaszt,ettől okosabb nem lettem... jah ès mèg anbyit hogy a műveltsègi szinted nagyon lent van
2016. okt. 6. 08:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb volt ovud, így hamarabb jött meg. Szerintem ennyi.
2016. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehetsèges. Köszönom
2016. okt. 6. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, korábbi ovu okozhat korábbi vérzést. Szerintem nincs gond, sima mensi valamivel hamarabb.
2016. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen valószinů,de azert remenykedtem hàtha beagyazodasi vèrzès..
2016. okt. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!