Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek nyaralás alatt?

Tesztelnétek nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Pont nyaralni leszünk amikor a nemvárt napja lesz (péntek) és hétfőn délután jövünk csak haza.

Ti tesztelnétek amíg ott vagytok vagy csak ha hazaértek?

Pont pénteken jönnek a barátaink hozzánk a nyaralóba és biztos lesz alkohol fogyasztás is, emiatt gondoltam hogy ott kellene. Csak nem akarjuk egyből elmondani de félek látnák rajtunk az örömöt, netán a csalódottságot.


2017. júl. 5. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Jobb akkor tesztelni, ha már késik. Úgyhogy szerintem ráérsz majd csak kedd reggel tesztelni. Drukkolok, hogy ne jöjjön neg!
2017. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
*meg
2017. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem bőven ráérsz, nekem ilyen korán mindig negatív volt a teszt, pedig már terhes voltam. Nekem legkorábban 5 nap késés után volt egy halvány csík, szóval nem szabad elkapkodni. A barátaitok meg nyilván meg fogják érteni, ha te nem szeretnél alkoholt inni, most függetlenül attól, hogy terveztek-e babát, vagy sem. Aki ezt nem érti meg, az nem igazán nevezhető barátnak.
2017. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ma van a 6. napja hogy késik, és ma reggel teszteltem először halvány pozitívat. Szóval szerintem ráér, én is feleslegesen lőttem el több tesztet is...
2017. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első clostis hónapom ez és ezért gondoltam, hogy már nemvárt napján teszteljek, bár elméletileg nincs progi hiányom (amikor van peteérésem, mert sajna nincs mindig ezért kellett a closti)

De akkor megvárom a keddet és valamit kitalálok arra miért nem szeretnék inni. (Mert mindig szoktam pár pohárral ilyen összejöveteleken, szóval furcsa ha most nem mert nem tudják, hogy épp babát szeretnénk.)

Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 5. 10:38
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként lehet lepontozni, de 1 esetleg 2 pohár bortól semmi baja nem lesz a babának. Sokan ilyenkor még nem is tudják, hogy terhesek és isznak valamennyi alkoholt. Ha nem töményet iszol, bele fér egy-egy pohár időnként a terhesség alatt.
2017. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Én azt nem értem hogy ugyanazt írtam mint az előttem lévők és mégis csak én lettem lepontozva. Ha nem tetszik valami írf inkább ide hogy téged is le lehessen ;)))
2017. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem semmi nem lesz abbol, ha megiszol 1-2 pohar valamit az ismeroseiddel (legjobb esetleg a froccs, sok viz, keves bor) a 6ik hetig meg nincs hatasa a leendo babara, persze, ne feleseket igyal liter szamra.



Es ezt ugy mondom, hogy szerintem viszont pozitiv teszttol szoptatas vegeig zero alkohol.


De ha megsem szeretnel, akkor mondhatod, hogy felfaztal, eros antibiotikumot szedsz es sajnos nem ihatsz.

2017. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok: azt kihagytam, hogy szerintem csak akkor tesztelj majd ha hazaertek.
2017. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevés alkohol tényleg nem fog ártani!
2017. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!