Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek nyaralás alatt?

Tesztelnétek nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Pont nyaralni leszünk amikor a nemvárt napja lesz (péntek) és hétfőn délután jövünk csak haza.

Ti tesztelnétek amíg ott vagytok vagy csak ha hazaértek?

Pont pénteken jönnek a barátaink hozzánk a nyaralóba és biztos lesz alkohol fogyasztás is, emiatt gondoltam hogy ott kellene. Csak nem akarjuk egyből elmondani de félek látnák rajtunk az örömöt, netán a csalódottságot.


2017. júl. 5. 09:49
1 2
 11/14 kikkina88 ***** válasza:
0%
Én teszteltem.pozitívat 😊most itta meg a darakásáját 😊a legjobb dolog volt a nyaralás alatt a pozitív tesztem.😊kifogtuk balatonon azt az egy hetet amikor rossz idő volt 😊ez 2 éve volt
2017. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Én tesztelnék, azért hogy nyugodt szívvel tudjak inni, vagy ha pozi, akkor biztos ne igyak. Nem kell elmondani senkinek, hogy mitol van jokedved.
2017. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En 3. Kuraban letten terhes, de nyaraltunk es gyanus lett vna ha egyáltalán nem iszok szval megittam összesen 2 citromos sort.:) meg amikor még nem tudtam( nem vart elott 2 nappal) akkor 2dl bort.:)
2017. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"azért hogy nyugodt szívvel tudjak inni,"


Simán lehet, hogy napokkal később lesz csak pozitív!

Amíg nem jön meg újra a mensi addig mindig van remény. A kisfiam pl több mint két hét késés után produkált pozitív tesztet.

2017. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!