Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai az öröm?

Túl korai az öröm?

Figyelt kérdés
Május végén hagytam abba a gyógyszert, az orvosom azt mondta, hogy nyugodtan lehet próbálkozni. Június 18-án és 21-én is együtt voltunk a párommal, elvileg pont jó időben. Július 3-ra nem vártam a menstruációm, miután délután még nem jött meg, teszteltem, de negatív lett. Ma már szerda még mindig semmi. Arra gondoltam szombaton reggel tesztelek még egyet, ha addig sem jön meg. Viszont a melleim feszülnek, néha görcsölök, tehát a menstruációs tünetek megvannak. Olvastam már mindenfélét. Lehet, hogy a gyógyszer miatt nem jön meg, de az is lehet, hogy túl korán vagy nem jó időben teszteltem. Félek már ezt is azt is beképzelek, pedig még most kezdünk próbálkozni, nem akarok rágörcsölni, tudom nem szabad, de jó volna már tudni mi a szitu….

2017. júl. 5. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 9 év fogamzásgátló után nem jött meg csak a 32. napon. Nem törvényszerű hogy a saját ciklusod is 28 napos legyen.

Első hónapban elég rendszertelen mikor jön meg (általában).

Ettől persze még sikerülhetett, szombaton tesztelj egyet reggeli pisiből, ha nem jön meg.

2017. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Honnan veszed, hogy gyógyszer nélkül is rendszeres ciklusod lesz?
2017. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
"honnan veszem" Annyira bírom az ilyen jellegű hozzászólásokat.. Az orvosom szerint nem szabadna túlzottan felborulnia. Nyilván semmi sem biztos.
2017. júl. 5. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Az orvosok 16 éves tinilányoknak is képesek azt javasolni, hogy szedjenek fogamzásgátlót rendszertelen ciklusra, ahelyett, hogy kivizsgálnák a probléma okát...
2017. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Milyen orom? Van pozitiv teszted?

Ha nincs, akkor ez meg barmi lehet. Meg lehet a ciklus sem allt be, lehet, hogy holnaputan vagy 2 ora mulva megjon, szoval meg az "orom" dolgot egyelore hanyagolnam. Majd ha pozitiv lesz a teszt. Addig csak beleeled magad az esetleges semmibe.

2017. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
10ev fogamzásgátló szedése után rendszeresen megjön 28max 30 napra.De az is lehet,hogy idő kell,amíg beall rendesen.Ha nem jön meg tesztelj,ha negatív akkor menj dokihoz.
2017. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Én is májusban hagytam abba, másfél évig szedtem csak. Előtte is 28 napos ciklusaim voltak, most 29-én kellett volna eszerint megjönnie, de még azóta se jött. Folyamatosan van mindjárt megjön érzésem, aznap óta amikorra nem vártam.

Eddig minden tesztem negatív lett, kivéve a ma reggeli, ami nagyon halvány pozitív, ez is 6 nap késés után...

Tehát még tényleg bármi lehet, tesztelj majd újra! :)

2017. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na igen, ez zavar, miért nem jön meg ha olyan érzésem van? Meddig várjak még orvoshoz nem megyek?
2017. júl. 5. 14:03
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Mivel késik a mensid de még az elején vagy ìgy nem du.i hanem reggeli első pisiből tesztelnék első körben. Mondjuk holnap reggel.
2017. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért kell lepontozgatni folyton? Én nem tehetek róla hogy nekem összejön, annak meg aki lepontozgat, nem... A kérdésre válaszoltam, mégse tetszik a válaszom, nem olyan nehéz felfogni hogy ez nem a tetszik/nem tetszikre utal hanem a hasznos/nem hasznosra.
2017. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!