Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy korai az...

Lehetek terhes vagy korai az öröm?

Figyelt kérdés

Pàr hete eldöntöttük a pàrommal, hogy babàt vàllalunk!:)

Azonban mèg volt 7 db szem a levèlben, bevettem oktober 6-àn reggel az utolso szem fogamzàsgàtlot. Viszont mèg ma sem jött meg. Eddig az utolso bevètele utàn màsnap màr megjött max a 2. nap, most mègsem. Lehet, hogy azelött összejött a baba, hogy eldöntöttük? Mindenesetre, leteszem a tabit, ès a babaproject indul!:) Remèlem hamar összejön, olvastam, hogy szinte mindenkinek hamar összejön tabletta szedèse utàn!



2014. okt. 9. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok :) Szerintem hétvégén már tesztelhetsz egyet, nekem 4 nap késés után már pozi lett, de lehet hamarabb is az lett volna csak én nem mertem még túl korán tesztelni :)
2014. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi!:) aranyos vagy! èn is nagyon szeretnèm! Gratulàlok!!!!!!!:)
2014. okt. 9. 14:33
 3/12 A kérdező kommentje:

De egyèbkènt, tegnap elött ittam alkoholt meg vizipipàztunk is! Eszembe nem jutott, hogy lehet, hogy terhes lehetek! :O SOHA nem tennèk ilyet, ha tudnàm, hogy terhes vagyok!!! Most az miatt is izgulok! De mèg az sem biztos, hogy van baba! Mindenesetre ha elkezdjük a babaprojectet, akkor a biztonsàg kedvèèrt nem fogom mèg a vacsi mellè megèrdemelt pohàr vörösbort sem meginni, hàtha bàrmikor bejöhet a baba, aztàn semmi rosszat nem szeretnèk neki!:)

De egyèbkènt mi van akkor, ha vki nem tudja, h terhes ès iszik vagy/ès dohànyzik? :S Szerintem neki nem tenne ilyet szàndèkosan ( a nagyja nem!)

2014. okt. 9. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi nincs, mert az elso hetekben nem vagytok meg annyira osszekotve, nem jut el hozza minden ami a te szervezetedbe bekerul. Olvass utana ezekenk a dolgoknak ha belekezdtetek, h tudd mit szabad, mit nem szabad! Drukkolok! :-)
2014. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1es vagyok, nyugi nem lesz baja. Én évek óta cigizek és nem számítottam rá hogy valaha is terhes leszek (régóta próbálkoztunk és én a végére már feladtam) így akkor is cigiztem amikor már babás voltam. Én is aggódtam hogy valami baja lesz de lekopogom most vagyok 17 hetes és eddig még nem láttak nála bajt, remélem a 18 hetes genetikai uh-n se lesz.

Ha teherbe esel akkor arra kell vigyázni mindig hogy ne vérezzél. Ha nincs gond akkor 6. hétig ráérsz menni de én 5 hetesen elkezdtem vérezni, gyorsan doki aki adott progreszteron pótlást de sokat aggódtam, kb. a 9 hétig vérezgettem. Azt mondjak ez nem betegség de azért az első hónapban vigyazni kell magadra és nagyon megerőltető dolgokat nem szabad csinálni.

2014. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi! Holnap reggel tesztelek!:) De alig tudom kivàrni!!
2014. okt. 9. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz abszolút. Nem lehet hogy nem megfelelő időbe vetted be? Vagy csak pont nem hatott megfelelően, nálam így fogant a lányom.
2014. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy összejöjjön :) De elvileg múlt hónapban még nem volt peteérésed a tabletta miatt, nem? Tehát, ha 6-án tetted le, akkor még nem nagyon jöhetett össze a bébi...szerintem legalábbis, de lehet, hogy rosszul tudom. Én másfél éve raktam le a tabit, 3 hónapja vagyunk rajta a babaprojekten, sajnos még sikertelenül.
2014. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor letettem a tabit, hogy belevágjunk a babaprojektbe, érdekes módon nekem sem 2-3 nappal később jött meg, hanem azt hiszem a 4. nap este. Nekünk rögtön az első gyógyszermentes hónapban meg is fogant a kisfiunk. Remélem ti is így jártok, de szerintem még nem vagy terhes.
2014. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Korai volt az öröm! :( talán majd pár hónapon belül! :) tegnap este megjött....de elkezdjük a babaprojectet! Rem.hamar sikerül! :) köszi a komikat!
2014. okt. 10. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!