Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély, hogy a masik...

Van esély, hogy a masik "baba" is megmaradjon?

Figyelt kérdés

Szép napot!

6 hetes terhes leszek holnap, már multhét hétfőn voltam ultrahangon, ahol hasi ultrahanggal vizsgált a doki, egyetlen egy pici pöttyöt látott, azt mondta, hogy ez lesz a terhesség, menjek vissza 1 hét múlva, mert akkor már többet fog látni. Hétfő reggel az első pisinél halvány barna maszatolást láttam a wc papíron, nagyon megijedtem, de itt csak 10 órától van rendelés. Hát vártam, hogy teljeen az idő, feküdtem. Majd autóba ültem és elmentem.

Bementem a dokihoz, elmondtam mi a baj, majd mondta, hogy mindjárt megultrahangoz.

Elmondása szerint hasi uh-val semmit nem látott, így hüvelyivel vizsgált meg. És kiderült, hogy iker babák vannak a pocakban...

Csak hogy az öröm addig tartott, már annyira elhittem, abban a pillanatban elterveztem mindent...

Mikor mondja, hogy az egyik bizonytalan. Leírom az adatokat.

A terhesség: 21mm, szabályos petezsák, benne szikhólyag.

B terhesség: 16mm kissé szabálytalan petezsák, benne szikhólyag nem abrazolódik.


De viszont, volt benne valami kis megindulás, arra az orvos azt mondta, hogy vagy most szívódik fel vagy most alakúl ki.

Írt fel Duphaston tablettát és mondta, hogy próbaljuk megmenteni.


Kíváncsi lennék, hogy esetleg ako hasonló cipőben járt, annak maradt a baba? Minden tapasztalatot szeretnék meghallgatni!!!

Köszönöm!!!


2017. júl. 5. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Barátnőm teljesen dettó így volt. Azóta már nagyon cserfes kislányok 😇😇...

Drukkolok Nektek!

2017. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos azt mondta, megmenthető, akkor van remény :)

Szerencsére hamar elmentél a vérzéssel az orvoshoz, lehet hogy ezzel mentetted meg a másik babát.

2017. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudjátok nagyon örülök, hogy írtatok!

Megnyugtattok. Csak 3 hét múlva kell mennem Debrevenbe, és onnastól kezdve ott nézik. Es addig is annyira félek. :(

2017. júl. 5. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én egy babát vártam, de 7 hetesen egy hematóma miatt vérezni kezdtem. A Duphaston és két hét szigorú ágynyugalom mentette meg a kisfiamat, aki azóta fantasztikus 4 éves nagyfiú lett.

Pihenj nagyon sokat! A legjobbakat kívánom.

2017. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A szigorú fekves az tényleg sak fekvés lehet? Kanapén ülni vagy valami? Ez mar nem.?
2017. júl. 6. 09:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Nalam az egyik petezsak 6+4 hetesen szabalytalan volt, kissebb es nem volt szivhang. Penteken lesznek 8 hetesek, a "felszivodo" baba a gyonyoru kisfiam :-)
2017. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Uh, de édesek vagytok! Örülök nagyon! *-*

Valami gyógyszert kaptál rá?

Én a barna maszatolástól félek, még hétfő óta mindig van, hiba szedem a progeszteron pótlást!:(

2017. júl. 6. 10:42
 8/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Én szó szerint vettem az első héten a szigorú fekvést, csak annyira keltem föl, hogy kimentem tisztálkodni, valamint egyik szobából át a másikba, egyik ágyból át a másikra a változatosság kedvéért.

Talán a második héten engedtem meg magamnak egy pici, lassú, rövid sétát kint a levegőn. De semmilyen házimunkát, szó szerint semmilyen tevékenységet nem végeztem az olvasáson, filmnézésen kívül. Nagyon akartam a kisfiam, bármit megtettem annak érdekében, hogy megmaradjon. Persze, ehhez az is hozzátartozik, hogy cefetül voltam, állandó terhességi rosszullétek gyötörtek, szval nem volt nehéz megállnom, hogy aktívkodjam. A második hét már nehezebben telt, addigra azért tele volt a hócipőm a kíméléssel.

2017. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, ugyan ez a helyzet nálam is. Viszont holnap még is csak bemegyek a kórházba, aggaszt hogy már 4 napja itt van ez a barna maszatolás, és nem akar elmúlni, sőt a Duphaston sem a legjobb, ahogy utána olvasgattam :(
2017. júl. 6. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól teszed! Szurkolok.
2017. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!