Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik tesztelés előtt állnak,...

Akik tesztelés előtt állnak, ti is érztiek, hogy milyen lassan múlnak a napok?

Figyelt kérdés
Néha elképzelem, hogy baba van a pocakomban, holott az égvilágon semmit nem érzek. Ilyenkor ez ugye normális?
2017. júl. 6. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igeeeen :(

Nekem még 18 nap van a nemvártig! :D

De minden hónapban szeretném azt hinni, hogy na most tuti sikerült, aztán meg kiderül, hogy mégsem :(

2017. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom feltenni 😕 negatívban van csak meg...
2017. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok:

semmi baj 😉

2017. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok:

sajnos negatívat teszteltem,a hőm is leesett 3 tized fokot,és a mellfájdalmaim is elmúltak,ebből mensi lesz :(


[link]

2017. júl. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem teljesen mindegy akárkinek is, hogy mennyire értelmes a kérdésem?

Számomra kérdés, és érdekelt, hogy más is így van-e ezzel.

Amúgy meg szerintem vannak ennél sokkal idiótább kérdések is.

2017. júl. 7. 07:50
 16/18 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg van remény! ☺ Egyébként én kezdem elengedni a terhességet! :/ Mióta próbálkoztok kedves #2es és első baba lenne?

Nekem van már egy 15 hónapos kisfiam és 3. Próbálkozós hónap. A fiam olyan gyorsan megfogant...az első próbálkozós hónapban már + tesztem volt. Na, de hát minden eset más, megkell dolgozni a tesóért most. 😊😊 (egyébként a fiam nagy cicista)

2017. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,2#-es vagyok:

hát mi nem próbálkozunk,mi megszakításos módszert használunk q férjemmel..ő bizonytalan a babában,én nem..azt sem szeretné(nk) ha tömném magam a tablettával így mi ezt a módszert használjuk már 2 és fél éve.Közben meg mindig reménykedem h hátha.

Egyébként 3. baba lenne,a kisfiam 3. prób.ra sikerült (első hónapban a hőmet vettük alapul nem sikerült,másodikban lekéstük az ovut,a 3.ban ovuteszttel sikerült :) )

A kislányom pedig elsőre sikerült ovuteszttel.

2017. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én is sokat gondoltam erre és néha nagyon rápörögtem. Majd egy reggelen bejelentették a munkahelyemen, hogy szabadságstop van és túlóra dömping. Nem volt se időm, sem erőm gondolkodni ezen. Amennyit tudtunk csak úgy együtt voltunk a férjemmel és abban a hónapban pozitívat teszteltem. Ha pozitív lesz a teszt mindig a kövi lépést fogod várni: igazoló uh, 12 hetes uh, 18 hetes uh, hogy érezd mozogni a babádat, a kétségbeesést, mikor valamiért lusta arra, hogy megmozduljon és a kövi uh-t, hogy lásd. A vérvételeket, hogy minden rendben zajlik-e benned és végül az utolsó 5 hét, mikor néznek rendszeresen, majd a szülés várása, hogy végre magadhoz öleld.


Úgyhogy teljesen normális:)


18 hkm

2017. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!