Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ho közi vérzésnél ezt mondta...

Ho közi vérzésnél ezt mondta a doki. Szerintetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Leletemen ez áll: 46 szor 36 mm es uterusban az uterus urege 19 mm re tágult benne folyadékra és esetleges grav ra utali echo szerkezett. Szoba pedig azt mondta szerinte ez baba de nem biztos hogy megmarad és azért vérzek.a vérzés már elmult de amikor haza jöttem csináltam egy tesztet kiváncsiságbol és egyértelmu negativ. Volt már igy valaki?

#Hoközivérzés
2017. júl. 6. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Legutoljára nekem is ez volt, méhen kívüli is felmerült...majd szépen elkezdett növekedni.Jók lettek a leletek, mégis 8hetesen elvetéltem :(
2017. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Én azért nem értem mert junius 21 én rendesen megjött a menszim. És ha már látta uh. És én is láttam mert mutatta akkor az már nem olyan pici. És miért negativ a teszt?
2017. júl. 6. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhezem mikor volt a vérzésed és milyen volt? Nekem is júni 21én volt meg 25én elmúlt most kedden pedig elkezdtem barnázni, görcsölni, estére enyhén vérezni de nagyon kis mennyiségben és másnapra csak egy kis hasszurka maradt. Mára pedig semmi nyoma csak a mellem érzékeny. Szerinted ez is lehet esélyes?
2017. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma 3 orakkor felkeltem akkor élénkpiros vér volt nem tul sok de nem csak pecsételés volt. Reggelre már inkább barnázás volt és már csak a wc papiron látszott. Most már krémes fehér folyásom van.szerintem neked a peteérésedet jelezte. Ugyhogy most legyetek még aktivabbak :)
2017. júl. 6. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, rajta vagyunk az ügyön :)
2017. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!