Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antidepresszánsok? Bovebben lent?

Antidepresszánsok? Bovebben lent?

Figyelt kérdés
Parom antidepresszansokat szed es dokihoz is jar. Gyermeket tervezunk. En ragaszkodom hozza h szep lassan hagyja el ezeket a dolgokat. Benne is van de sietteti az idot. A doki szerint nem art a babanak es a spermiumoknak sem a gyogyszer. Biztos igaza van de nyugodtabb lennek ha ugy foganna meg a baba hogy parom legalabb 3 honapja tiszta... jogos az aggodalmam?
2017. júl. 8. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.
2017. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja elhagyni, de nem is kell. Ha szüksége van gyógyszerre, akkor muszáj szednie. Nyilván nem jókedvéből szedi.

Zárójelben, én nem biztos, hogy szülnék így, ilyen kapcsolatban, ilyen férfinak.

2017. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van utolso... sokat gondolkodom ezen...
2017. júl. 8. 23:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen problémára szedi a párod?

Én egyébként megkérdeztem egy genetikust a férfiak gyógyszerszedéséről,mert az én párom meg vérnyomáscsökkentőt szed,olyat amit egy terhes nő nem szedhetne.Azt mondta a genetikus,hogy mindegy a férfi mit szed,mert az maximum úgy károsíthatja a spermákat,hogy nem tudnak megtermékenyíteni,olyan nem lesz,hogy attól beteg lesz a baba.

Egyébként rengeteg nő szed antidepresszánst terhesen is,vannak már olyan készítmények ami mellett lehet.

2017. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!