Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12-13-14. dpon enyhe rozsaszin...

12-13-14. dpon enyhe rozsaszines folyas bajt jelenthet? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 15.dpon, szaraz vagyok mint a sivatag (sose volt jellemzo amugy) de ha esetleg jon egy kis "folyas" ami alt max a wcpapiron latok az rozsaszines.es ez mar 3-4napja ilyen,nem erosodik.ha pihenek akkor elmulik de ha valami fizikai dolgot csinalok akkor visszajon.nagyon halvany.nem barna nem pecsetelo.tesztet még nem csinaltam.holnap terveztem hatha megis hormonpotlas kell akkor tudjak menni egybol az orvoshoz.volt mar valaki hasonlo cipoben?aggodni kell emiatt vagy elmulik magatol?
2017. ápr. 17. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hat ez keteselyes. Vagy megjon, vagy hormonpotlas kell! Teszt es dokihoz ha pozitiv!
2017. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.Az a biztos.Drukk megy😊
2017. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pozi teszt hiányában mit nevezünk bajnak? :)
2017. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem jött meg ma sem? szerintem tesztelj!
2017. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem jott meg..16.dpo van ma.raadasul nekem mielott megjonne elotte ket-harom napig pecsetelek es ovulaciotol kezdve pedig feherfolyasom van..most se barna pecseteles nincs se folyas...folyas annyira nincs h sokat jarok pisilni es mar faj mikor torlom:( azzal mit lehet kezdeni?
2017. ápr. 18. 08:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Hat barna helyett most tozsaszin van, mindketto veres folyas, csak egyik alvadt, masik nem. Feltehetoleg megjon hamarosan. A fajdalom miatt viszont dokihoz mennek mert lehet valami fertozes!
2017. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem csak az az erdekes h ha pihenek akkor abba marad.alapvetoen eleg gyengek az erfalaim (ha pl kicsit beutom magam rogton latszodik) es olvastam h ez a pici rozsaszinezes lehet erfalgyengesegtol is es h esetleg a rutascorbin jo ra.ez mennyire igaz?
2017. ápr. 18. 09:02
 8/15 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet..egyertelmu eros pozitiv
2017. ápr. 18. 11:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor viszont orvos, ahogy elso valaszomban irtam!! A rozsaszin ugyanis veres folyas, altalaban alacsony progeszteronszintre utal es gyogyszeres tamogatas kell legtobb esetben. Ne var napokat.
2017. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fel oraja csinaltam a tesztet most vagyok uton az orvoshoz
2017. ápr. 18. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!