Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok esélyem van a terhességre...

Sok esélyem van a terhességre így? Teszteljek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kellett volna megjönnie, mondjuk nem rendszeres a menstruációm, volt már, hogy egy hetet késett, de akkor is félek. A barátommal 2éve járunk és úgy döntöttünk, hogy miután elmúlt a mensim utána rögtön kipróbáljuk gumi nélkül, és a 2.menetben betette 3másodpercre, de mondtam is neki, hogy inkább hanyagoljuk, mert nagyon félek, ezért gumit húzott. Szerintetek van okom aggódni emiatt a pár másodperc miatt? Mert így is kerülhetett sperma a hüvelybe. Tudom, felelőtlenség volt, és soha többet nem csinálok ilyet,csak a barátom nagyon erőltette és egyszer beadtam a derekam, amit nagyon bánok. Kérlek segítsetek, nagyon fontos! 19/L
2017. júl. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudunk rajtad segíteni. Csinálj egy tesztet vagy akár pár nap eltéréssel többet is és aztán majd eldöntöd mi lesz az eredménytől függően.
2017. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyi esély nincs terhességre mintha benned ment volna el,de nyilván nem zárható ki!

Ìgy azt mondom várj pár napot és ha továbbra sincs mensi,tesztelj!

2017. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem esélytelen, de azért majd csinálj egy tesztet.

A barátod egy kicsit felelőtlen meg tapló, hogy erőlteti ezt a dolgot, akaratod ellenére.

Nem gondoltál még fogamzásgátló tablettára? Akkor mehetne gumi nélkül is, végig.

2017. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet, az majd megnyugtat. Ha menzesz után volt az a pár másodperc, mostanra kb 100%, hogy kimutatná a teszt a terhességet. De szerintem nincs sok ok aggodalomra. Persze legközelebb ne engedj neki ilyet.
2017. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem majdnem szóról szóra így történt. Most 2.5 éves
2017. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!