Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek terhességre...

Ezek a tünetek terhességre utalhatnak? Teszteljek már holnap, vagy várjak mensi után pár napot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utolsó mensi nov.4-én volt,27 napos a ciklusom,dec.1-én kell megjönnie! Nem szokott késni,nagyon ritkán 1 napot! Szeretném leszögezni,nem vagyok rákattanva a témára,bár 2 éve próbálkozunk,és év elején vesztettünk el egy picit a 9. hétben! Azóta ha van kedvünk együtt vagyunk,nem számoljuk a napokat,nem hőmérőzünk,és nem görcsölünk rajta. Nem szoktam tesztelni,úgy vagyok vele,ha 2-3 napot késik,majd akkor! Ilyen persze nincs nálam! Szokott fájni a mellem mensi előtt,de inkább érzékeny! Most már egy héttel mensi előtt ránézni sem lehetett,mert iszonyatosan fáj,ezt gondoltam tünetnek! Ilyen akkor volt,mikor januárban megtudtam,hogy abbát várok! A másik furcsa jel,hogy iszok! Állandóan! Tudom nem jó,de én átlagban 3-4 deci vizen is elvagyok egy nap+2tejes kv,de most fél óránként egy pohár víz úgy érzem kevés! Ki van száradva a torkom,a szám,és iszonyat szomjúság érzetem van! Pm.alulműködés miatt fél évente megyek teljes laborra,vér,vizelet,így a cukorbetegséget kizárhatjuk! 1 hónapja voltam! És ami még furcsa,hogy nem vagyok olyan fázós,mint eddig! Tudom még van pár nap mensiig,és ezek a tünetek már egy héttel mensi előtt meg voltak,de 11-én voltunk együtt párommal,a dátum megmaradt a fejemben,mert az volt az első mensi mentes nap,és utána nem is tudtunk együtt lenni,csak 24-én! Szóval remélem ennyi infó alapján tudtok nekem válaszolni a fenti kérdésekre!


2013. nov. 28. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben legalább a mensi napját megvárnám, mert igazából egyik tüneted sem mondható kifejezetten terhes tünetnek. Tesztelhetsz is, de ha fals az eredmény akkor az csak csalódás.
2013. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem is szoktam tesztelni,szinte soha! Utoljára januárban teszteltem,2 nappal a nevárt után! Eddig nem is hiányzott a teszt,nem is tudom most miért merült ez fel bennem! ???
2013. nov. 28. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a tüneteket baba okozza, akkor a teszt már nagy valószínűséggel kimutatja.

Elvileg tesztelhetsz is, max ha negatív, és nem jön meg, akkor még mindig tudsz utána is tesztelni.


Amúgy a történeted hasonló az enyémhez. 8. héten missed ab, nem görcsöltünk rá, nem számoltunk, egyszercsak nem jött meg :)

Most vagyok 31 hetes kismama :)


Remélem, hamarosan neked is lehet gratulálni :)

2013. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm,hogy írtál! :)
2013. nov. 28. 21:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi Sünike! Normál esetben 3-án tesztelnék,de most valahogy olyan késztetést érzek rá! :) Nem tudom mi ütött belém! ?
2013. nov. 28. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ha őszinte akarok lenni,akkor most rágörcsöltem a témára azt hiszem! Idén először mensi előtt 3 nappal ... Most komolyan ez normális,hogy ennyire nem tudom kivárni a namvárt napját? Ti is voltatok így ezzel? Velem még sosem volt ilyen :(
2013. nov. 28. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek :)

Én az első terhességem előtt voltam így.

Fura dolgokat éreztem, nem tipikus terhes tüneteket. Kicsit jobb volt az étvágyam, jobb volt a hangulatom, elég stresszes a munkám, máskor mindent a szívemre veszek, és hamar felhergelem magam, de akkor mindenen csak mosolyogtam...

Aztán arra gondoltam, hogy talán baba lehet a dologban, és onnantól minden nap teszteltem. Kb 5 nap múlva lett halvány pozitív :)


Ha ennyire türelmetlen vagy, akkor tesztelj holnap reggel :)

Semmit nem veszítesz, max a teszt árát.

De ha negatív lesz, akkor se add fel, addig van remény, amíg meg nem jön :)


Szorítok neked, majd írd meg, hogy mi lett!

2013. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát nem kell kivárnom a nemvárt napját,kb.1 órával ezelőtt elkezdtem görcsölni! :( Nem értem,mert mindig 27 napos a ciklusom,nagyon ritkán 28,de ez így most 25 napos lett! :( Remélem ez csak egy egyszeri dolog a frontok miatt,vagy nem tudom,mert valahol olvastam,hogy ez már túl rövid ciklus! Milyen okok miatt lehetett ez most ilyen rövid? Vagy inkább tegyem fel egy kérdésnek? És ma már nem is voltam olyan nagyon szomjas,mint eddig,már csak a melleim fájnak,gondolom ezt meg majd kialszom! :)

2013. nov. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!