Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor teszteljek? Egyáltalán...

Mikor teszteljek? Egyáltalán terhességre utal? Hődiagramm lent.

Figyelt kérdés

3honappal ezelőttől szépen, 17-18.nap volt ovuláció. Ebben a hónapban is volt egy leesés, először azt hittem az, az..de nem maradt fent a hő. Volt 3-4 nap amikor nem mértem, de mikor újra mértem, rá 1 napra behúzta az ovut. Rá 1 napra véreztem szex után egy nagyon kicsit. Ovutól számított 17.nap szokott megjönni, de nem tudom, honnan számoljam. Azóta a köldököm mellet egy pontban folyamatosan szúrkál, és olyan, mintha egy kis gombóc nyomás lenne a méhemben,szúrkál a méhszájam is, petefészek is és néha olyan mintha megkapargatnák a méhem belülről valami szúrós kefével.. (Bocsi a fogalmazásért) nagyon nagyon puffadok.


[link]


2016. okt. 22. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden nap ugyanakkor méred ugyanúgy? Elég kusza :/ Pozitív ovuteszt aznap volt, amikorra húzta az ovut? Erősebb volt az első csík, mint a kontroll? Az utána lévő napon ami volt együttlét, onnan számolva a 13-14 napon tesztelj szerintem.
2016. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemhogy terhességre nem utal, de szerintem még az ovuláció sem sikerült, mivel nem emelkedett meg a hő, teljesen egy vonalban mozognak az értékek most, mint a ciklus első felében. Ennyire hiányosan vezetett görbéből pontosan nem lehet meghatározni semminek az idejét, de ez amúgy is anovus ciklusnak tűnik sajnos.


Hol méred a hődet? Nagyon alacsony. Pajzsmirigyedet mikor nézték? Alulműködésnél szokott ilyen alacsony lenni a hő.

2016. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!