Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki KEZELT...

Van itt valaki aki KEZELT inzulin rezisztencia mellett teherbe esett?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen és mellette hashimotom is van.


Hashimotót egy éve kezeltük mikor kiderült mellé az IR is. Kaptam gyógyszert meforalt. Meg figyeltem az étkezésre, IR diéta bár bevallom egy hét után már nem számolgattam. 3. hónapban megfogant a kisfiúnk :)


37hkm

2017. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En is. 3. ciklusban mar nem jott meg. 30hkm.
2017. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, rogton az elso honapban sikerult. Elotte mar evekkel korabban kiderült az IR (es a PCOs), dietaval, aviva tornaval, es 3 honapig szedett Merckforminnal tunetmentes lettem. Pajzsmirigyet is erdemes mellette kivizsgaltatni, en babatervezes elott par honappal nezettem hormonertekeket, akkor derult ki, hogy alulmukodik, meg azt is idobensikerult helyrehozni.
2017. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!