Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek ezek az értékek? 0...

Milyenek ezek az értékek? 0 perces inzulin 21,60 perces inzulin 136,120 perces inzulin 42. Inzulin rezisztencia (HOMA index) 5,5. Csak a 0 percesre van referencia érték, az jó, de a többinél nem tudom.

Figyelt kérdés
Időpontot meg csak 15-re kaptam az endokrinológushoz.
2012. aug. 1. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
magas az inzulinszinted.
2012. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az endokrinológusom ,hogy az éhgyomri inzulinnak 10 körül kell lennie és az az ideális, ha ezt megközelíti a 120 perces. Tehát ez alapján igen IR probléma van, de ha a referenciaértéknek a Ti laborotokban megfelel az éhgyomri, akkor lehet, hogy a többinél is nagyobb eltérést engedélyez.
2012. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseriteni, de borzalmasan rossz ez az eredmeny. nekem a 0 perces 10,1 lett a 60 perces 57, es a 120 perces 7,4 (ez mar tokeletes eredmeny, a doki se ertette, de ugy tunik a 120. percben mar jol mukodok :) ) A 0 percesre azt mondta katasztrofa, mivel annak 5 korul kene lennie, de jobban szeretik a 3-at, mivel elvileg ehgyomorra nincs szukseged inzulinra, mert elvileg meg nincs mit lebontani. a 60 perces max 5szorose lehet az ehgyomrinak, tehat jo esetben 18-25 kozott, es a 120 perces az kb 2-3 szorosa a nullasnak. tehat a ref. ertekek az egeszet tekintve vonatkoznak, de a te eredmenyeid nagyon nagyon magasak. plusz a homa IR az inzulinrezisztencia merteket jeloli, amihez asszem 4,4 vagy akoruli ref erteket szoktak megadni, es az mar a durva foku IR-t jeloli, ugyhogy a te 5,5-os erteked haaaaaaaat...... asszem te is erzed.
2012. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Igen... Sejtettem, hogy nem jók az eredményeim. Számítottam rá, azért is mentem el megcsináltatni, meg szeretnék már eljutni endokrinológushoz.
2012. aug. 1. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, meg annyi, hogy ugyan nem tudom kihez mesz, de mindenkeppen a mensmentist ajanlanam, ha pesti vagy kornyeki vagy. ugyan fizetos (12 ezer az elso alkalom, de 3 havonta ki lehet birni, meg asszem a tobbi mar csak 10 ezer, de ez nem szazas, mert en is csak most nemreg voltam eloszor, a tobbit csak a honlaprol tudom.), de egy-masfel heten belul mindig tudnak idopontot adni, es szerintem a legmegbizhatobbak, alaposak, korultekintoen jarnak el, es nem utolso sorban kedvesek, embersegesek.
2012. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Az Aesthetica-ba van időpontom. Ha nem válik be, akkor megyek a mens mentis-be. Többen ajánlották, de nekem az Aesthetica "kényelmesebb", és a doktornő is jónak tűnik, úgyhogy remélem, majd segít.
2012. aug. 1. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
en is ott voltam legeloszor, aztan az eredmenyekkel mar inkabb a mensbe mentem. nem tudom, engem nem gyozott meg, olyan megalszik a tej a szajaban tipusunak tunt, nem nagyon kerdezgetett, csak annyit, hogy mi a panasz, miert jottem, de vissza sose kerdezett. a mensben meg kortortenetet is csinalt a dokino. szoval az a 3000 ft kulonbseg nekem megerte. meghat nekem az a flancolas se jott be ami ott megy, merthat ez elvileg egy szepsegcentrum megiscsak. de te tudod, lehet, hogy neked mas lesz a velemenyed. bocsi ha elbizonytalanitottalak, de ha csak annyit irok hogy eloszor en is voltam, akkor ugyis megkerdezted volna hogy miert valtottam. szoval tenyleg bocsi
2012. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtál! Főleg, hogy részletesen! :) Emlékszel esetleg a doki nevére, akinél voltál?
2012. aug. 1. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem Hubina Erika volt a neve, vagy valami ilyesmi, de pl alapbol be se mutatkozott, tehat ezt a papirrol tudom amit a vegen adott amin ossze volt foglalva amit elmondtam. en is probaltam egyebkent elotte tajekozodni arrol, hogy milyen lesz, de sok jot nem irtak rola, megis elmentem, de en se tudom szaporitani a dicserok taborat. nem volt se jo se rossz, nekem teljesen semleges volt. ja, a beigert elso 30 perces konzultacio helyett jo ha 10 percet benn voltam, semmi arcdiagnosztika vagy mi, meg egyeb a honlapon emlitett dolog nem tortent. bar akkor meg valo igaz, nem.volt a kezemben pl az IR eredmenye, de nem is nagyon akarta eroltetni, hogy legyen is, magamtol mentem el, es azt vittem mar a mensbe. ott viszont a doktorno resetesen elmagyarazta, hogy mi meg hogy van, hogy kene lennie, szoval en is csak azert vagyok ilyen okos :)
2012. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is hozzá megyek... Én aztán ki nem jövök a 30 perc lejárta előtt! Ha másról nem, hát az időjárásról fogunk beszélgetni annyi pénzért! :) :) :) Ha nem lesz jó, megyek én is tovább a Mensbe. De azért még reménykedek. :)
2012. aug. 1. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!