Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hogyan fájt a melletek...

Nektek hogyan fájt a melletek nemvárt előtt, még mielőtt pozo lett a tesztetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra,hogy bizsergett,hasogatott bele a fájdalom,szurkálgatott ugyan úgy mint ahogyan a hasszurka szokott szurkálni?

Ill. csak a bimbótok fájt,vagy az egész bimbóudvar is?


2017. júl. 9. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem fajt.
2017. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Nekem akkor fájt, amikor már meg kellett volna jönnie, de nem jött, mivel ugye terhes voltam. Tehát akkor már a teszt is mutatta, amikor előjött a mellfájdalom.

Amúgy nagyon feszített, fájdogált és iszonyatosan érzékeny lett. Akkor az intim pillanatokban direkt nagyobb hangsúlyt fektetett a párom a melleimre, mivel annyira jólesően érzékenyek lettek. Ez azelőtt nem volt soha ilyen intenzív.

2017. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy pe-kor es mielott megjon. Semmi extra. Alap feszulos fájdalom mellbimbó egessel. Kb igy tudom leírni. (nem jelentett semmit.. Előtte is igy fajt évtizedekig)
2017. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban, mint mensi előtt szokott, és nagyon megduzzadtak.
2017. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem fájt csak akkor mikor terhes lettem, kb egy héttel mensiidő előtt kezdte és úgy fájt, mint ami épp leszakadni készült. Nem gondoltam, hogy terhesség miatt van, először azt hittem egy bohóckodós, birkózós délután eredménye, még meg is szidtam a férjem, hogy túl durva volt és ezért fájnak.
2017. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, és csak a bimbóm fájt, de az nagyon
2017. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak kicsit fájt. Amúgy ciklusonként változó volt
2017. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺
2017. júl. 9. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt is mindig fájtak a melleim. Amikor összejött a baba sokkal jobban fájt, azt hittem leszakadnak. Bármi hozzáért szenvedtem. 25+6 hkm
2017. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fájt, a hasam sem szokott soha szúri, akkor sem
2017. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!