Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mikor terhesség legelej...

Nektek mikor terhesség legelején voltatok hogyan fájt a melletek ( mihez hasonlítható) ugyanolyan volt mint a mensi előtti? Milyen "tünetek" voltak a legelsők?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt ,nyilaló alhasi fájdalmakat éreztetek?
2017. jan. 23. 18:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden ugyanaz volt utolso par honapban...mellfajas, hasnyilallas. Amikor terhes lettem akkor is, elotte levo sikertelen honapokban is. De elotte meg volt okyan honap hogy semmit nem ereztem csak egyszeruen megjott, sot, ez fordul elo tobbszor velem.

A jelek ezert nem megbizhatoak, mery pms es terhesseg is kezdodhet pont ugyanugy de teljesen mashogy is.

2017. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy feszült a mellem mint mensi előtt.
2017. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan olyan volt, mint mensi előtt: a mellem megduzzadt, keményebb volt, kerekebb, érintésre fájt, feszült. Az alhasam ritkán, de görcsölt picit és szúrkált.
2017. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat, ha van még valaki várom a válaszokat,
2017. jan. 23. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 2015-ben 6 hetesen vetéléssel végződött, akkor semmilyen tünetem nem volt még pms sem, így már 4 napja késett mire észbe kaptam, hogy valami hiányzik.


Most 5 nappal nem várt előtt gyomorégéshez hasonló volt az alhasamban... ekkro még nem gondoltam babára. 4 nappal mensi előtt ebéd után megszédültem egy pillanatra, majd délután nem a petefészkem szúrt ahogy szokott, hanem a méhem tehát középtájon köldök alatt volt mensis fájdalom. Ekkor teszteltem és halvány pozi lett. másnap már egész nap émelyegtem. Nálam nagyon korán jöttek a tünetek meg a pozi teszt is. Mellem inkább a kimaradt mensi napján kezdett érzékeny lenni, először olyan mint mensi előtt majd néha éles égető érzés, de csak a bimbónál. Elég kellemetlen, mert megkeményedik és ég. De nem állandó fájdalom inkább pár perc és elmúlik.


Nekem ilyen volt :)


13hkm

2017. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!