Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a páromnak prosztata...

Ha a páromnak prosztata problémái vannak, csökken a termékenysége, többet kell majd próbálkoznunk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az egészség kategóriába is elmehetett volna, de talán vannak itt olyanok, akiknek a párjuk szintén prosztata gondokkal küzdött.

27 éves, több éve problémás. Rendes gyulladása már nincs, de éjszakánként többször kell mennie pisilni, és alig jön valami.

Nagyon aggódok, hogy emiatt majd évekkel kitolódik a gyermekáldás. Én most vagyok 21, szeretnék 22-24 évesen már anya lenni.

Ő még nem szeretne gyereket, így nem kérhetem, hogy kezdjünk el próbálkozni, de szerintetek ez befolyásolhatja a termékenységét?


2017. júl. 9. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nezessetek meg a spermait. Egyből választ kapsz erre. Van akinek komoly gondot okoz ez, van akinek azonnal sikerül. Nyilván ha mar bennetek felmerül, hogy lehet gond akkor érdemes megvizsgaltatni. Feleslegesen ne stresszelj ha nem jon össze, akkor legalabb tudjatok hányadán alltok es kikezeltetheti mire babat szeretnetek.
2017. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!