Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek inszeminációval vagy...

Akinek inszeminációval vagy stimulálással lett kisbabája, nektek mennyi érett tüszőtök lett? Hány baba lett?

Figyelt kérdés

Kérlek, azt is írjátok oda, hogy inszem, vagy sima closti esetleg más stimulálás. Hányadik ciklusban jött össze a baba és hány tüszővel?


Ez a 3. inszeminációs ciklusunk, most elsőként 3 tüszőm lett, eddig mindig csak 1, még stimuval is.


Nektek hogy volt?



2017. júl. 12. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem csak closti volt meg progeszteron! Elsore 3 tuszo erett. Azutan 1 , amikor sikerult is, de alig 6 hetesen elhalt. Juniusban ujra próbápkoztunk, az volt a 3.kúra es sikerult is (lekopogom) mert csak 4+4 nel tartok de a hcg eredménye jó lett tegnap, remelem duplázódik.

Nekem nagyon elvekonyította a mehnyálkahártyát, igy ebben a ciklusban ovulációig napi 800!mg E vitamin kellett. Es ovu utan napi 400mg es igy is csak 9mmes lett a nyalkahartya a 31.ciklusnapra. ugy h 15.napon volt repedés.:/ szval nemtudom h tudott megtapadni. Emiatt is kuldtek mehenkivuli gyanuval beta hcgre.


Remelem sikerul nektek. Drukkolok

2017. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 tüsző érett, elvileg 1 repedt

1 db 22 mmes es 1db 24 mmes volt 14.cnapon

2017. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első inszemnél 1 tüsző volt, másodiknál 2. A harmadiknál 3 és az sikerült. GonalF-et és clostit kaptam.
2017. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.inszem jott ossze closty+bemfola+ovitrelle(+bromocriptin, progesterone exeltis utana)

7dominans tuszo es tobb apro.. igy indultunk neki most ikreket varunk 😀😊

2019. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!