Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész ciklus alatti hasszúrkálás?

Egész ciklus alatti hasszúrkálás?

Figyelt kérdés

Május végén hagytam abba a fogamzásgátlót, június 2-án megjött, az még megvonásos vérzés volt. A gyógyszert másfél évig szedtem, előtte is szabályos 28 napos ciklusaim voltak. 18-19 éves koromban is szedtem ugyanezt ugyanennyi ideig, és mikor abbahagytam semmi "panasz" nem volt, normálisan újra visszaállt magától 28 napra már az első hónaptól kezdve, de akkor nem is próbálkoztam babával.

Most júniusban már elkezdtük a babaprocejtet, 29-re nem vártam. Nem is jött, egy héttel később teszteltem nagyon halvány, szinte alig kivehető pozitívat, majd másnap megjött... Ma múlt el, 5 napig tartott, pedig legalább 8 napig szokott gyógyszer nékül. Ma amint elmúlt ismét elkezdett szúrkálni a hasam mint akkor is, amikor "késett". Lehetséges hogy az a teszt nem véletlenül lett pozitív? Érdemes lenne tesztelnem egyet, vagy normális a szúrkálás?


2017. júl. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti tesztelnék a helyedben, véletlenül pozitiv teszt nincs. A halvány pozitív is pozitív. Írd meg majd mi lett :)
2017. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó de mégis véreztem 5 napig... :(
2017. júl. 12. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha 5 napig normálisan véreztél lehet terhesség alatt az sajnos jo nem lehet. tesztelj ujra és ha pozitív menj orvoshoz
2017. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bármi lehetséges. Az én anyukám még a harmadik hónapban is menstruált. Szerintem csinálj még egy tesztet.
2017. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Már a pozitív tesztnél kértem időpontot, úgyhogy ha a következő teszt is az lesz akkor nem mondom le. :)
2017. júl. 13. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2017. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!