Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mennyi az...

Lehetek terhes? Mennyi az esely ra?

Figyelt kérdés
8.an kellet volna meg jonni a menszeszemnek. Mar elotte is furcsa dolgokat vettem eszre magamon szedulok, faradt vagyok mindig es ammi a legjobban aggaszt hogy egy hete megy a hasam. Tavaly pont ilyenkor voltam terhes csak elvetettem (gyogyszert szedtem es megis. Parom meg tudta h terhes vagyok elhagyott:() es ezt latam jonak amit mar banok. es akkor is ment a hasam egeszen addig amig terhes voltam. De viszont akkr nagyon fajt a mellem es mindjart megjon erzesem is volt. De most ezek nincsennek. Azert felek hogy megint baba van ( most is vedekezunk igaz nem gyogyszerel ha nem idobe kiszal) vettem ma egy tesztet. De csak holnap reggel akarom meg csinalni mert az a biztos. Vagy most is meg lehet?
2017. júl. 13. 21:13
 1/10 anonim válasza:
84%

most is vedekezunk igaz

nem gyogyszerel ha nem idobe kiszal)

2017. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás továbbra sem védekezés, tudnod kéne ezt, főleg ha már volt egy abortuszod és gyógyszert is szedtél korábban.

Tesztelésben nem vagyok olyan tapasztalt mint sokan mások itt, de szerintem ha 4 napja késik akkor már most is ellőheted, pláne ha az elmúlt órákban nem pisiltél (a reggeli vizeletben ugyanis az a lényeg, hogy koncentrált)

2017. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül szexeltél, késik a vérzésed....
2017. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szállt ki időben.
2017. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
78%
Isten óvja meg a férfiakat az ilyen buta bugyuta idióta libáktól mint te.
2017. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mivel még írni sem tudsz, jobb lenne ha befejeznéd az elemi sulit, mielőtt dugnál megint.
2017. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késés után este is tesztelhetsz, csak ne igyál előtte sokat. Több választ kapsz, mint a gyakorin.
2017. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esely van, az "idoben kiszallas" nem sokat er. Szoval csinald meg a tesztet.
2017. júl. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szép kapcsolat. Elhagyott, mert terhes lettél. Most meg védekezés nélkül dugtok. Gratulálok!
2017. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2017. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!