Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl fájhat? Első próbálkozás...

Mitöl fájhat? Első próbálkozási hónap már sikeres lenne?

Figyelt kérdés
júni 24-én volt meg.34 napos ciklusaim vannak.pár napja nem védekezünk.ma nagyon fájt a hasam alja ugy mint amikor megszokott jönni.nem szoktam érezni az ovimat.
2017. júl. 14. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Most figyeled. Amikor az ember probalkozni kezd, minden ciklust figyel hogy itt faj, ott szur, amott feszul. En annak idejen minden ciklusban felfedeztem valamit amit addig nem :) Persze ettol fuggetlenul sikerulhet elsore, de ha nem, keszulj fel, sok "tunetet" fogsz erzekelni az elkovetkezendo honapokban, amik feltehetoleg eddig is voltak, csak nem voltal kielezve rajuk.
2017. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
majdnem 1 éve megszakítással "védekezünk". de mostmár várjuk hogy legyen babánk.mindig figyeltem a testem mert ugye ez nem 100%-os védekezés.de ez most annyira fura mert nagyon fáj a hasamalja (a méhem).
2017. júl. 14. 21:48
 3/3 kikkina88 ***** válasza:
Nah sikeres volt a julius? 😊
2017. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!