Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki március végére, április...

Aki március végére, április elejére nem várja közületek, az mit érez, hogy sejti, sikeres hónap lesz?

Figyelt kérdés

Én márc 31.-április 1-re nem várom, elméletileg az 5. DPO-n vagyok. Kezdenek megjelenni a ciklus végére várható pattanások, félő, hogy ez a hónap sem sikerült. Nagyrészt kétnaponta voltunk együtt, az ovu körül legalábbis biztosan, amúgy van amikor naponta. Az ovu körül direkt ritkítottuk az együttléteket, hogy legyen biztosabb a dolog :)

Aki hasonló periódusra nem várja, az mit érez? Van sejtés, hogy összejött/nem jött össze?


2017. márc. 23. 17:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a 3. próbálkozós hónap. Mostanában van ovum (a jelek szerint, de nem teszteltem, nem mértem hőt, csak úgy saccolom). Kb. 2 hét és kiderül, hogy sikerült-e. :)
2017. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:

Ez a 7.probalkozos honapunk!

Hát remélem most az a hónap sikeres volt!

Mivel pecsetelo verzesem is volt ami szerintem beagyazodasi verzes volt!

Úgyhogy nagyon reménykedem! Április 3.án kene megjonnie!

2017. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Április 2re várom.Nekem is volt pecsételő verzésem, de az ilyen korán inkább peteérést jelent, mint beágyazódást!4napra rá már fáj a hasam.Nem értem, ha jókor vagyunk együtt mért fáj mensiig...
2017. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Ha beagyazódási vérzésed volt akkor 3nap múlva mar pozit is tesztelhetnél.Utolsó voltam!
2017. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:

Én hulyesegnek tartom hogy peteerest jelent!

Előző terhesegemnel is volt ugyan ilyen verzesem!

2017. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Mára nem várom eddig semmi sincs csak 4 napja barnazas hol sotet hol vilagos. Hanyinger az reggelente van meg neha gorcsolgetek ..meg egyenlore a teszt negativ. Holnap egy 10 essel probalkozom! Nektek is szoritok :)
2017. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
2-3 napja volt ovulációm, csak egy megérzésem van, hogy sikerült. Drukkolok mindenkinek.
2017. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Lányok, valami változás nálatok?

Rajtam lassan kifog a vizes folyás, épp ovu körül volt minimális, aztán szerdán-csütörtökön több, tegnap meg sok. Milyen összefüggésben is van ez az ovuval? Nem hőmérőztem, és tesztet sem használtam, csak az előző hónapok pontos ciklusaiból inspirálódtam. Applikációval lőttem be az ovut, de az korántsem mérvadó. Végülis ha nagyrész kétnaponta voltunk együtt akkor szinte mindegy.

2017. márc. 25. 08:54
 9/39 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 27 re nemvárom. Szerdán volt kicsi barna ma pedig kicsi rozsaszin folyásom.félek most se sikerult. Vagy ez normális lenne?
2017. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nekem 31-én kellene megjönnie. Leghamarabb akkor tesztelek. Mi párommal nem terveztük csak egyszer voltunk védekezés nélkül (már régóta gyógyszert szedtem de abba kellett hagyjam és a gumi nem jött be), de pont ovuláció előtti nap. Ha pozitív a teszt örülni fogunk, ha negatív akkor sem leszünk csalódottak mert eredetileg jövőre szeretnénk próbálkozni. Drukkolok mindenkinek!
2017. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!