Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van mostanság ovuja?...

Kinek van mostanság ovuja? Hogy érzitek, sikeres lesz a hónap?

Figyelt kérdés
Nekem mára jelezte az applikáció, tesztet még nem használtam ebben a hónapban. Tegnap este voltunk együtt, ma nincs itthon a férjem, de holnap már igen. Az előző hónapot sikeresnek gondoltam, aztán volt egy kis csalódás, amikor megjött. Ebben a hónapban már ciklus elejétől kb kétnaponta vagyunk együtt (nem a baba miatt, hanem amúgyis :). Máskor talán aktívabb a folyás ciklus közepén, most nem is annyira feltűnő. Szóval reálisan gondolkodva inkább csak reménykedek ebben a ciklusban. Ti hogy álltok?
2017. márc. 18. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam uh-n. Volt egy 12mm domináns tüszőm, meg 7mm mnyh. Missed ab után ez az első próbálkozós hónapunk. Ovu tesztelni holnaptól tervezek. 2 éve próbálkozunk. Általában 2 naponta együtt vagyunk, vagyis inkább akkor, amikor jól esik.


Drukkolok

2017. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok! Második próbálkozós hónapunk, mi egy már megszületett babát veszítettünk el tavaly :(
2017. márc. 18. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Megkerdezhetem, hogy milyen vitamint szedsz?

2017. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most csak folsav és magnézium. Az előzőnél Elevitet. Te?
2017. márc. 18. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Méhpempő, Femibion , D és E vitamin. Nálunk sajnos amiatt lett beteg a baba, mert elkapott egy vírus , így most próbálok mindenre figyelni. (Bár tudom, hogy nem lehet :) )
2017. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!