Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg csak két naponta...

Tenyleg csak két naponta erdemes szexelni?

Figyelt kérdés
Szeretnenk kisbabat, elso honap sikertelen volt, 2 naponta szexeltunk. Tudom hogy a tul sok szex eseten lecsokken a sperma szam, de olyan nehez kibirni hogy csak 2 naponta szexeljunk. Mennyivel kisebb az eselye a teherbe esesnek, ha minden nap szexelunk?

2017. júl. 15. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Alapból azt hiszem 25% esélyt szoktak mondani a megtermékenyülésre. De nem akarok hülyeséget mondani.

Én amondó vagyok, hogy legyetek együtt amikor jól esik :)

2017. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokkal. :)

A spermiumoknak is kell érni egy kicsit. Ezért jó kétnaponta.

Ha a párod termékenységével minden rendben, akkor szexeljetek olyan gyakran, ahogy jól esik! Ez biztos nem lesz akadálya a teherbeesésnek!

2017. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg két, vagy három naponta érdemes, mert sokkal nagyon esély van a teherbeesésre.


De csak egy megjegyzés: ha nektek probléma, hogy nincs minden nap szex, akkor biztos jó ötlet gyereket vállalni? Mert egyrészt a terhesség vége - szülés utáni idöszakban minimun 8, de inkább 12 hét az, amíg tilos a szex, és egy baba mellett eleve nem lesz sem lehetöségetek, sem energiád a mindennapos szexre - és amennyiben már egy kihagyott nap is probléma, akkor elöre borítékolható, hogy a kapcsolatotok nem fogja kibírni - és ez a gyerek életet és tönkreteszi!

2017. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Problemanak nem problema ha kimarad, de azert nem mellekes hogy szules utan is meg lehet oldani a szex kerdest, csak kreativnak kell lenni 😊
2017. júl. 15. 11:22
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
☺️ mondja ezt az, akinek mèg nincs gyereke
2017. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Erre terjunk vissza, ha mar kesz gyereked
2017. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondják....de ez olyan dolog,hogy valakinek bejon valakinek nem.Ismerősömék peteérés környékén,volt hogy napi kétszer,első honapba bava lett.Mi 6.hónapja próbálkozunk,próbáltuk így is,úgy is és semmi.Most jövőhét szombatra nem várom.
2017. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

HA tényleg ezt gondolod, akkor kipróbálhatod: az ébresztöt állítsd be, hoyg két óránként ébresszen, akkor kelj fel, és utána fél órát, mielött visszafekszel - ez egy normál szoptatós ritmus meg elfoglaltság - és ezt éjjel-nappal két héten keresztül.

Ha megteszed, akkor rájössz, hogy egy idö után az egyetlen, amire vágyol, hogy egyfolytában tudj 5-6 órát aludni és csak aludni szeretnél semmi másra nincs kedved.

2017. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nos, akkor ezek szerint te sz.o.pni fogsz, a szó minden èrtelmèben! ☺️
2017. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
7-es vagyok.Nálunk is minden nap van szex,de ha muszályból nem lehet az azért más.Attol hogy kisbaba van,nem kell elhanyagolni egymást.És nem is szabad!!!A kérdezőnek igaza van abban,hogy kreatívnak kell lenni.Nekem van már egy fiam,tehát függ attol is hogy milyen a baba,mennyit van fel stb.Ez az ő magánügyük,hogy fogják megoldani!!Nem tudom miért ezen kell lovagolni.A kérdés nem ez volt!!
2017. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!