Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor, meg előtte-utána...

Peteéréskor, meg előtte-utána 2 nappal, elég minden másnap szexelni, vagy minden nap kell? Vagy mikor a legjobb? Naponta vagy kétnaponta?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Babaprojekt van!:-)És szeretnék biztosra menni..
2008. febr. 5. 18:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most azt olvastam, hogy a menstruáció első napjától számított 8. naptól kezdve a 20. napig minden másnap. Sok sikert!
2008. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem amikor p.érésem volt, sexeltünk szinte "non-stop". :-)) bár lehet, hogy ez sem jó így. Még kb 1 hét, és kideül, hogy jó volt-e! :)) Sok sikert nektek is!
2008. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mivel pontosan nem lehet kiszámolni a PÉ-t még a legjobb tesztekkel sem,ezért én is a másnaponti szexet javaslom,mert "gyerkőcöknek " azért érlelődni is kell valamikor,máskülönben vaktölténnyel lő a párod.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétnaponta kell, vagyis ajánlott, mivel ennyi idő kell a spermának hogy életképes legyen.Tehát ne vaktölténnyel lövöldözzön.
2008. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Én nem értem az embereket, a sex nem olyan mint egy elvégezendő dolog ha kívánod csináljátok ha nem akkor nem. Nem kötelező semmi se. A baba dolog se.
2008. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló. Nem tudom hogy pasi vagy vagy nő, de ha te is vártál volna másfél évet arra hogy két csík legyen a teszteden, nem mondanád ezt. Amúgy meg nem kötelező gyerekvállalásra adni a fejed. De aki nagyon vár már, az minden esélyt szeretne megadni magának, nem csak úgy kívánom szexeljünk majd lesz valami hozzáállással.
2008. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, csak a lényeg maradt le. Nem érdemes 2 napnál sűrűbben, mert akkor kevés sperma lesz a párod ondójában.
2008. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!