Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg csak két naponta...

Tenyleg csak két naponta erdemes szexelni?

Figyelt kérdés
Szeretnenk kisbabat, elso honap sikertelen volt, 2 naponta szexeltunk. Tudom hogy a tul sok szex eseten lecsokken a sperma szam, de olyan nehez kibirni hogy csak 2 naponta szexeljunk. Mennyivel kisebb az eselye a teherbe esesnek, ha minden nap szexelunk?

2017. júl. 15. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, nyugodtan szexeljetek naponta. Van, hogy az előváladékból is összejön, pedig abban kevesebb a sperma. Azoknál kell betartani a 2 napot, akiknél gond van, normális esetben ha a párod naponta többször is ejakulál, akkor is van benne elegendő sperma.
2017. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egész hónapban egy alkalommal nem védekeztünk. És tessék. :) 30hkm.
2017. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12# vagyok.. Előtte 2 évig minden hónapban szórakoztunk kétnaponta, naponta, naponta ketszer, amikor telihold van (ez utóbbi vicc volt)

Azt a kb 3 honapot akartuk kihagyni mert kaptam egy nagyon fontos munkat. :) a probléma az volt, hogy karácsonykor bezárt a patika.. Igazából nem feltunk, hiszen vegulis akartuk es nem is gondoltuk h összejön. Szóval akkor legyetek együtt amikor jo.

2017. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom miért kell riogatni mindenkit a gyerekvállalással kapcsolatban. Az én kislányom 3 óránként eszik, tápszeres, 20 perc etetés, utána alszik, éjjel csak egyszer kelek fel hozzá etetni, így belefér a szex is természetesen, lehet, hogy az én lányom nagyon jófej, de ilyen is van, nem minden gyerek ordít állandóan.
2017. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi naponta szexeltünk, amikor terhes lettem. Hogy mennyivel lett kisebb az esélyünk, azt nem tudom.

Viszonylag hamar összejött, de nem csak ezen múlik.

2017. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi amikor naponta szexeltünk nem estem teherbe,aztán rá álltunk arra hogy két naponta,és rögtön megfogant :)

Szex: mi is megoldottuk baba után is,mondjuk akkor az én gyerekem is jó fej volt,mert este 23,2,és 6 körül evett éjjel,hajnalban,20 perc alatt lezavarta az evést,és annyira nem voltam kibukva kezdetben sem.

2017. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát mi most vagyunk rajta a 2.babán. Mi is altalaban minden nap egyutt vagyunk. De most ovu elott onmegtartoztattunk 3 teljes napig.😆 kibirtuk. Bar nehezen. El kell mondjam, hogy mi 8 eve vagyunk egyutt, ezidáig is minden nap szexeltunk. Nagyon ritka, amikor nincs kedvünk hozza, mert faradtak vagyunk. Amikor az első gyerkőc Megszületett, akkor szuneteltunk kicst, de addig is megoldottuk máshogy. Pedig én is keltem ejjel, sot a párom is. Sosem ertettem azokat, akik azt hiszik, hogy auert mert ok ritkan vannak egyutt, ez a termeszetes. En pl epp azon lepődöm meg, amikor valaki egy kérdésben aut irja, hogy ebben a hónapban egyszer voltak egyutt...azt is ovu idején...hat, szerintem inkabb nekik nem lenne szabad babat vállalni.
2017. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2017. júl. 16. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!