Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki negatív uvu...

Esett valaki negatív uvu teszt ellenére teherbe?

Figyelt kérdés
Múlt héten csináltam életemben először uvu tesztet szerdán az elsőt.Mind negatív lett.Hétfőn volt peteérés tünetem,csak azt korainak tartottam.Ettől függetlenül remènykedem.
2017. júl. 15. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolod h itt bki tudja mikor kezdted a ciklust, hany napos a ciklusod, mégis mikor kellene megjönnie... Számtalan információ hiányzik ahhoz, hogy bki bmi értelmeset írjon.

Lehet rosszkor teszteltel es igen. Akkor lehetett ovulációs is.

Hőt nem mered? Valamivel pontosabb mint a teszt aminek a használata alapbol rengeteg hibalehetoseget rejt magában.

2017. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen.A kérdésem az volt hogy negatív uvu teszt ellenére a kövi hónapba lett e valakinek pozi terhességi tesztje.Ehhez miért kell az hogy az én ciklusom hány napos?!!
2017. júl. 15. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az uvu teszt? :)
2017. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat ha lenyegtelen akkor en mit törjem magam.
2017. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült egy pozitív ovutesztet sem produkálnom múlt hónapban, 5 napja állapították meg a terhességet. Nem tartom megbízhatónak ezeket.
2017. júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Én is abba bízok,hogy rossz a teszt.Hülye voltam,hogy hagytam magam rábeszélni.Semmi értelme.😥
2017. júl. 16. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!