Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ugy rendben van, hogy a...

Az ugy rendben van, hogy a doki 20mm es tüszőt látott de az ovu teszt még negatív?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, nem mindenkinek 20 mm-nél reped meg. nekem pl rendre megnő 25-ig is akár a 14. ciklusnapra.


Hányadik ciklusnapon volt 20 mm? Méhnyálkahártya milyen vastag?


Ha nem akar időbenmegrepedni, akkor gondolom tüszőrepesztő injekciót fog adni az orvos.

2017. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 19,7 mmes után 2 nappal lett pozitív
2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
11.nap 4,5mm nyálkahártya
2017. júl. 14. 13:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor amig nem pozi az LH nem is reped meg , ugye?! Kora delutan és késő este csinálom az ovu tesztet, napi kettőt
2017. júl. 14. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
hát valószínűleg addig nem, de én az ovu tesztben nem igazán hiszek. ínekem volt, hogy negatív volt, pedig volt ovu. A hőmérőzés viszont még sosem csapott be.
2017. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ovu tesztet felejcsd el!!Csak össze zavar.Szar az egész.Nekem mult héten negatív lett mind az 5,pedig van peteérésem.Sok ismerősöm negatív ovu teszt után pozitív terhességi tesztet tesztelt.
2017. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az ovuteszt míg baratnomnek nem de elobb sikerult nekik. Pedig az azt mutatta nincs péje. Én mellette hogorbet vezettem. :)
2017. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mehnyálkahartya miatt ne aggodj. Nekem 5mmes volt 4+2hetesen csak 9,6mmes ! Es megis itt a kisfiam.:)
2017. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!