Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításosan védekezünk....

Megszakításosan védekezünk. Történt egy kis baleset.1 hét után vagy 2 hét utan jelentkeznek a jelek? És mikor érdemes tesztet csinálni? Normális válaszokat szeretnék, ha lehet.

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legelső jel a menstruàció kimaradàsa, addig tesztelni sem nagyon érdemes. Menszesz előtti zltesztnél csak a pozitívat veheted biztosra, a negatívnak bizonytalan a valósàga.
2017. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Megszakításosan védekezünk. "


EZ NEM védekezés, hanem hazárdjáték.


Tesztelni meg az aktus után 10-14 nappal érdemes legkorábban, mert akkortól lehet pozitív. Tünetek meg szintén a beágyaszódás után jelentkeznek.


De ha most történt és semmiképpen nem akartok gyereket, akkor még lehet 72 órás tablettát használni.

2017. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 hete történt. Csak kíváncsi voltam mikortól vannak a jelek.
2017. júl. 15. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem számít védekezésnek.
2017. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

10-14 nap múlva érdemes tesztelni

de hadd kérdezzem meg, milyen baleset? benne mentél el vagy éppen sikerült kihúzni?

egyébként a megszakítás nem védekezés... exemmel mi is így csináltuk egy ideig utána inkább írattam fel gyógyszert mert nekem is majdnem lett belőle baj. irass fel gyógyszert vagy gumi.

2017. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de amúgy bennem ment el, vagyis egy kevés ment csak belém. Mert éppen, hogy kihúzta de ment belém is egy kevés.
2017. júl. 16. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor nem biztos. Mi is igy jartunk egyik exemmel. Nem lett baj. De azota gyogyszert szedek. Meg ti is inkabb vedekezzetek...
2017. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És azért írd majd meg, ha teszteltél, mi lett!
2017. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megírom.
2017. júl. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!