Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem ovulálok? Magyarázat lent

Nem ovulálok? Magyarázat lent

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja eldöntöttük a pàrommal, hogy babát szeretnénk, annak rendje módja szerint el is mentem egy nőgyógyászhoz, általános vizsgálatra. Megvizsgàlt, mindent rendben talált. Pont kozepidőben voltam, és azt mondta hogy lát egy szépen megérett petét 1-2 napon belül ovulalok, "essünk neki". Azóta próbálkozunk és semmi, ez eddig nem is lenne gond mert tudom hogy sok esetben több hónap kell hozzá, nem is ezen aggódom, hanem hogy ebben a hónapban elkezdtem mérni az ébredesi hőmérsékletet, de semmilyen hazározottabb emelkedés nem latszodik, csak cikk-cakkol. Pedig elvileg mar jóval túl vagyok a kozepidön...

Kezdek kicsit megijedni. A menstruációm rendszeres, szépen visszaállt, 8 hónapja nem szedek fogamzásgátlót.

Bocs az ekezetekért, külföldről irok.



2017. júl. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h volt egy ovu nélküli hónapod, nekem is pont igy volt h elkezdtem a hogorbet vezetni. Cikk cakkos volt anolvulációs ciklus. Felhivtam a dokit h valami lehet h mégsem jó, azt mondta vezessem még 2 honapig aztan hívjam ha meg mindig olyan. ( elso horgorbes honap volt a 7.hónap póobálkozás) a 3.hőgörbés ciklusban már pozitivat teszteltem. Mérd tovabb .mindig azonnal ébredés után! Nyelv alatt 5percig vagy huvelyben digitálissal. Ne csipogásig mert az fenékben méréshez jó csak!! :)
2017. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 percig? Én sípolásig mértem...
2017. júl. 16. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én januárban voltam utoljára nőgyógyásznál akkor pont ovu után voltam. (Dec végén hagytam abba a fogamzásgátlót)

Azt mondta ha nem áll be a mensim menjek vissza fél év múlva.

Eddig nem próbálkozhattunk (más miatt), de elkezdtem mérni a hőmet és azt láttam nincs ovum, így kedden megyek dokihoz.

Viszont a most vagyok ovu környékén és életemben először tegnap az ovu teszt is pozitív volt. Szóval így vicces lesz, de legalább kedden a doki tutit mond.


Lehet neked is volt egy olyan hónapod amikor kimaradt az ovu.

2017. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha az ovu teszted pozitív akkor valószínű valami a hőmérőzéssel nem oké, nem?
2017. júl. 16. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig a teszt sem volt pozitív. Tegnap volt először. A hőmérőzés majd pár nap múlva tudja igazolni, hogy tényleg volt e.

Nagyon reménykedem ;)

Egyébként tényleg 5 percig mérd ne csipogásig.

2017. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!