Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 14. napom a menstruac...

Ma van a 14. napom a menstruaciotol. Parommal tegnap elott voltunk egyutt. Tegnap nem tudtunk egyutt lenni. Szerintetek lehetseges hogy ha ma este vagy holnap reggel leszunk egyutt ossze jon a baba? Erzem hogy ovulalok gorcsolok.

Figyelt kérdés
Felek hogy lekesek rola. Mit mondtok ti csajok?

2016. máj. 21. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nehez megmondani. Ha nem most majd kovrtkezo honap.
2016. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kozepes eselyben benne vagytok.:)
2016. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ovulacios tesztem tegnap 2 csikos volt este sikerult egyutt lennunk :) ma is csinaltam tesztet meg ma is 2 csikos lett..este megint probalkozzunk? Remelem lesz baba..csaszarmetszesem volt 8honapja..lehetseges vagy mit mondtok lehet hogy attol nehezebben tudok teherbe esni? (Kisbabam angyalka lett egy honaposan azert szeretnek testverket)koszonom az eddigi valaszokat..
2016. máj. 22. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom az angyalkátokat! :( Szerintem jól időzítettek most, nem félnék a helyedben, hogy lekéstétek!
2016. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma meg holnap szeretkezxunk a ferjemmel? Azt olvastam hogy az ovuacios tesztet este meg delutan kell hasznalni en mindig reggel csinalom..
2016. máj. 22. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kedvetek van és jólesik, hajrá a lepedőakrobatikával, de szerintem már eddig is jól időzítettek. A további gyakorlatozás viszont biztos nem ront az esélyeiteken, max. javít ;)
2016. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel nem jo teszthez (:
2016. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a 4ik honap hogy probalkozunk..palastfu teat iszok minden nap egy hete..szeretnek nagyon allapotos maradni..ovulacio egy nap van igaz? Nekem tegnap is es ma is pozitiv lett a teszt.. ovu naptara ma irta az ovulaciot 15.nap...izzgulok..remelem lesz kistestverkeje az en angyalkamnak
2016. máj. 22. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Sikerult azóta???:)
2016. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!